9.5 C
Alba Iulia
Середа, 8 Лютого, 2023

Який краще вибрати набір інструментів для авто

У нашій країні існує безліч торгових підприємств, які пропонують споживачам широкий асортимент ручного та електроінструменту, а також різноманітного інвентарю для виконання будівельних та ремонтних, садових та побутових, виробничих та багатьох інших робіт. Практично в кожному досить великому населеному пункті є спеціалізований магазин, і не один, де можна вибрати та купити все, що потрібно для виконання робочих заходів.

Основні характеристики інструменту

Є кілька характеристик, що визначають властивості та сферу застосування наборів інструменту. Розглянемо основні їх:

  1. Кількість предметів – досить умовне поняття. Як правило, у середньому набір ключів і головок для повсякденного використання знаходиться близько 100 предметів, але це не завжди визначає функціональність того чи іншого набору. У деяких комплектаціях дублюються головки або укладається вузькоспеціалізований інструмент, який з великою ймовірністю ніколи вам не знадобиться.
  2. Область застосування та якість найчастіше визначають ціну набору. Дешевий (або, як його називають водії, «одноразовий») інструмент підійде швидше обслуговування автомобіля, ніж ремонту. Якщо купити дешевий набір інструментів для авто, то тільки без розрахунку на які-небудь серйозні ремонтні роботи. Аматорські набори цілком підійдуть для більшості операцій при виконанні середнього рівня ремонту в гаражних умовах. Яскравими прикладами такого інструменту є набори в магазині Сігма. Професійний інструмент краще підійде для повсякденного використання в умовах поточного ремонту.
  3. Комплектація. Існують найрізноманітніші компонування наборів. У деяких упор робиться на осьовий інструмент (різноманітні головки, біти, тріскачки та комірки); інші додатково комплектуються набором ріжкових ключів. А до третіх наборів навіть включають слюсарний інструмент на кшталт молотка, щипців, пасатижів та викруток. 

Також важливу роль відіграє вибір виробника. На деякий брендовий інструмент надається довічна гарантія, що є дуже добрим бонусом.

Який набір інструментів для авто краще вибрати

Розглянемо деякі нюанси вибору набору інструменту.

Перше і найважливіше – комплектація. Багато в чому цей пункт залежить від ваших навичок та рівня складності ремонтних робіт, які ви можете виконати. Якщо весь ремонт обмежується заміною масла, свічок та коліс, то немає сенсу брати набір з різноманітними зірочками, шестигранниками та іншими спеціалізованими насадками.

Важливу роль відіграє наявність у комплекті слюсарного інструменту. Практичній людині підійде набір на кшталт «все включено». Але багато хто любить зберігати викрутки, молотки та пасатижі окремо.

Наявність тріскачок. Це, мабуть, найкорисніший предмет у наборі. Обов’язково повинні бути ходові тріскачки на 1/2 і 1/4. Весь необхідній інструмент можно зручно подивитись на https://sigma.ua/ua/price/avtoinstrument-i-oborudovanie/

Водієві, що бурхливо реагує на дрібні негаразди, краще не брати інструмент з блискучим хромованим покриттям. Як показує практика, у процесі ремонту з промаслених рук гладкі хромовані головки часто вислизають. Систематичне випадання інструменту з рук не додасть настрою та оптимізму при ремонті.

Також слід враховувати наявність кріпильних елементів із нестандартним профілем під ключ на вашому автомобілі. Наприклад, на вітчизняних автомобілях частка зірочок та шестигранників невелика; на європейських, азійських та американських машинах нестандартні профілі кріплень – часте явище.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають