9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Австралія надасть Україні допомоги на 100 млн доларів та ще більше бронетехніки

Австралія надасть Україні додатково 100 млн доларів військово-технічної допомоги, а також ще 14 бронетранспортерів та 20 бронеавтомобілів Bushmaster.

Про це заявив прем‘єр-міністр Австралії Ентоні Албаніз на спільній з Президентом Володимиром Зеленським пресконференції в Києві, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Сьогодні ми оголошуємо додатково 100 млн доларів військово-технічної допомоги Україні. Загалом ми вже надали 390 млн доларів. Ми також надаємо додатково 14 бронетранспортерів, а також 20 бронеавтомобілів Bushmaster. Таким чином загальна кількість бронеавтомобілів Bushmaster становитиме 60», – сказав Албаніз.

Він додав, що Австралія також надасть додаткове військове обладнання, безпілотники та іншу військову техніку відповідно до запиту України.

«Крім того, ми будемо надавати подальшу допомогу прикордонним військам України – будемо покращувати їхню оснащеність, рівень кібербезпеки та поліпшувати контроль над кордоном», – пообіцяв прем’єр Австралії.

Австралія підтримує Україну як і грошима, так і технікою. Нещодавно було опубліковано відправлення в Україну перших 4 бтр M113AS4. Згодом було передано решту 10. Також у рамках цього пакету було передано ще більше бронеавтомобілів Bushmaster.

Ще раніше Австралія надала Україні шість легких буксированих гаубиць M777 і боєприпаси до них, а також 20 захищених транспортних засобів Bushmaster, 14 захищених систем озброєння, протитанкове озброєння та боєприпаси, військове спорядження, пайки, медикаменти та фінансову допомогу.

Загальна сума вже наданої допомоги складає 390 млн доларів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають