9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Авіакомпанія SkyUp відкрила в Туреччині станцію з технічного обслуговування своїх літаків

Українська авіакомпанія SkyUp Airlines відкрила в аеропорту Анталії (Туреччина) лінійну станцію з технічного обслуговування повітряних суден свого флоту.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

Станція Sky-Stream в Туреччині покриває лінійне технічне обслуговування літаків Boeing 737-600/700/800/900.

Команду, що нині працює на станції в Анталії, складає персонал і технічні спеціалісти (інженери) – всього 41 співробітник.

“Можливість для наших технічних спеціалістів продовжувати працювати в умовах війни є необхідною вимогою для підтримання необхідного досвіду та чинності їхніх свідоцтв з технічного обслуговування повітряних суден, а також шансом для нас зберегти професійний потенціал країни для відродження української авіагалузі після нашої перемоги”, – прокоментував Дмитро Сєроухов, генеральний директор SkyUp.

blank
Фото: SkyUp

Повідомляється, що організацію з технічного обслуговування Sky-Stream було зареєстровано ще у березні 2021 року. Адже спочатку планувалося розвивати цей напрям роботи авіакомпанії в Україні. Необхідний для початку діяльності сертифікат було отримано 16 лютого 2022 року, і на момент російського вторгнення було облаштовано та підготовлено станцію з технічного обслуговування в аеропорту Бориспіль. Однак повномасштабна війна змусила шукати можливостей для роботи за кордоном.

На цей час станція в Анталії обслуговує три літаки SkyUp. До кінця серпня до них додасться ще один, а восени – ще два літаки. Згідно з домовленостями, станція працюватиме до жовтня включно.

На осінньо-зимовий період планується відкриття ще декількох лінійних станцій з технічного обслуговування в інших країнах.

Нещодавно ми повідомляли, що авіакомпанія поповнила флот ще одним літаком Boeing 737-800.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають