9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Авіакомпанія МАУ відправила два далекомагістральних Boeing 777 на зберігання в Іспанію

Два з трьох далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER авіакомпанії МАУ сьогодні вирушили в іспанський аеропорт Турель на зберігання.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на НВ Бізнес.

Сьогодні, 3 квітня, два літаки Boeing 777, які експлуатує авіакомпанія Міжнародні авіалінії України (МАУ), вирушили з Міжнародного аеропорту Бориспіль в аеропорт Турель (Іспанія). Про це стало відомо з обговорень в авіаційних спільнотах facebook.

Мова про Boeing 777 з бортовими номерами UR-GOB і UR-GOC, які МАУ взяла в лізинг у 2018 році у компанії Aercap (Ірландія). За ними вирушив Embraer 190 з бортовим номером UR-EMB, щоб забрати екіпажі обох літаків.

«Літаки пішли на зберігання в Турель, в Іспанію. Договір лізингу не розірваний. Коли закінчиться простий, плануємо їх повернути», – повідомила Євгенія Сацька, прес-секретар МАУ.

За її словами цей аеропорт в Іспанії — найбільш пристосований для зберігання літаків і їх техобслуговування при тривалій стоянці в Європі.

«Рішення про перегін погоджено з лізингодавцем. Літаки залишаються в лізингу у МАУ, повернуться, коли ситуація зміниться», – запевнила Сацька.

Відзначимо, що флот МАУ складається з 35 авіалайнерів: 3 широкофюзеляжних далекомагістральних літаків Boeing 777-200ER, 2 далекомагістральних широкофюзеляжних літаків Boeing 767-300ER, 23 середньомагістральних Boeing-737 NG, 5 середньомагістральних Embraer-190 і 2 середньомагістральних Embraer-195.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають