9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 24 Січня, 2022

Завод 410 цивільної авіації зацікавлений в молодих кадрах

В Міжнародний день цивільної авіації відбулося підписання Договору про партнерство і співробітництво між Національним авіаційним університетом та Державним підприємством «Завод 410 цивільної авіації».

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на wing.com.ua.

Договір підписали ректор НАУ Володимир Ісаєнко та Генеральний директор ДП «Завод 410 ЦА» Віктор Ганькевич.

Володимир Ісаєнко, зокрема, зазначив, що університет вже понад 50 років співпрацює з «Заводом 410 ЦА», випускники залучені в багатьох напрямках діяльності підприємства та займають керівні посади.

«Завдяки підписанню цього договору наше багаторічне співробітництво отримає новий імпульс. На заводі працювало дві філії кафедри нашого університету, і ми відновимо їх роботу. Хочемо, щоб з’явилися нові кафедри, нові лабораторії, були нові проекти, в тому числі міжнародні. Тому сподіваюся на плідну подальшу співпрацю».

У свою чергу Віктор Ганькевич підкреслив: «Наш завод зобов’язаний своїми фахівцями НАУ. Понад 150 фахівців є випускниками саме вашого університету. За свою 70-річну історію, свій розвиток і позицію на міжнародній арені наш завод зобов’язаний саме Національному авіаційному університету. Завод розраховує на молодих фахівців, випускників НАУ, які привнесуть в наш колектив нове бачення, нові ідеї щодо подальшого розвитку нашого підприємства. Сподіваюся, що ми не обмежимося навчанням студентів і проходженням практики на нашому заводі, а й брати участь у спільних наукових, в тому числі й міжнародних, розробках».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають