9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Завод 410 цивільної авіації завершив капітальний ремонт літака Ан-26 для Міністерства оборони України

410 завод цивільної авіації, що входить до концерну УкрОборонПром, провів капітальний ремонт чергового літака Ан-26 в інтересах Міністерства оборони України. Літак пройшов всі регламентні випробування та перевірки і вже готовий до передачі замовнику. Повідомляє Національний промисловий портал.

Під час ремонту літак Ан-26 отримав нові системи зв’язку та нове радіоелектронне оснащення. Були відремонтовані усі системи літака, замінені системи навігації, приладової та іншої бортової апаратури. Всі проведені роботи дозволяють літаку прокладати маршрути на міжнародних трасах та проводити навчання та бойові польоти разом з країнами-членами НАТО.

Загалом у 2017 році ДП “Завод 410 ЦА” проводить роботи з відновлення чотирьох літаків, а також вже виконано регламентні роботи та етап відновлення ще на двох літаках, які посилять авіаційні парки Повітряних Сил Збройних Сил України та Національної Гвардії України.

Нагадаємо, у червні цього року «410 завод Цивільної авіації» передав відремонтований літак Ан-26 Міністерству оборони України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають