9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

«Завод 410 ЦА» передав Збройним Силам України черговий відновлений літак Ан-26

29 грудня. на ДП «Завод 410 ЦА» відбулась передача чергового відновленого військово-транспортного літака Ан-26 для Повітряних Сил Збройних Сил України.

На повітряному судні проведено капітальний ремонт, а також модернізацію згідно вимог командування Повітряних Сил.

Одночасно було передано відновлений літак Ан-26 Державної служби з надзвичайних ситуацій України після капітального ремонту. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на ukrmilitary.com

За підсумками року підприємство вдало виконало укладені контракти як для державних експлуатантів, так і зарубіжних замовників. Загалом на підприємстві випущено за 2017 рік 11 літаків, з яких капітальний ремонт отримали сім літаків Ан-26, один Ан-32, проведено технічне обслуговування Ан-26 та Ан-74, а також контрольно-відновлювальне обслуговування Ан-72.

За високу оцінку якості капітального ремонту літака Віце-маршал авіації М. Мазхарул Іслам, заступник начальника льотного складу (ТО) Штабу Військово-Повітряних Сил Народної Республіки Бангладеш та Віце-Президент  Flite Industries Pte Ltd. Махбуб Алам висловили подяку та відзначили добру організацію роботи колективу при виконанні робіт на літаку.

В цьому році ДП “410 ЗАВОД ЦА” та провідна американська корпорація Rockwell Collins, яка спеціалізується на виготовленні та розробці цифрових та електронних систем для авіації, а також іншої авіоніки, підписали меморандум про співпрацю.

У 2017 році ДП “ЗАВОД 410 ЦА” отримав нагороду «КРАЩИЙ ЕКСПОРТЕР РОКУ» в номінації «Кращий експортер  року серед великих підприємств міста Києва в галузі «Виробництво машин і устаткування». Нагорода визначена Київською торгово-промисловою палатою за результатами фінансово-господарської діяльності “ЗАВОД 410 ЦА” за 2016 рік.

Наступний 2018 рік ювілейний для нашого підприємства. З 1948 року авіаційна техніка отримує нове життя на ДП “ЗАВОД 410 ЦА”. Завдяки професіоналізму та кропіткій праці всього колективу підприємство сьогодні залишається лідером в авіаремонтній галузі України.

Останні новини:

Зараз читають