9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

«Завод 410 Цивільної Авіації» відновив пошкоджений літак Ан-26 для Збройних сил України

На Державному підприємстві «Завод 410 Цивільної Авіації» відновили пошкоджений під час підготовки до польоту військово-транспортний літак Ан-26 Повітряних сил ЗСУ.

Про це повідомив директор Заводу Олександр Пащенко. Роботи з відновлення льотної придатності літака тривали тиждень. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

«Фахівці «Завод 410 Цивільної Авіації» працювали над ремонтом у дві зміни та вже за тиждень відновили літак до стану, який дозволяє здійснити контрольний політ та передати його замовнику найближчим часом», – розповів Пащенко.

Зазначимо, 26 червня 2020 року на території «Завод 410 ЦА» в одного з літаків Ан-26 з бортовим номером 59 Повітряних сил Збройних сил України, який проходить капітальний ремонт на підприємстві, склалося ліве шасі, у результаті чого був пошкоджений фюзеляж та інші частини літака.

За цим фактом на підприємстві розпочали перевірку силами внутрішньої служби безпеки, а правоохоронні органи здійснюють розслідування вказаного інциденту в рамках відповідного кримінального провадження.

Перевірка, яка має встановити причини пошкодження, наразі триває.

Державне підприємство «Завод 410 Цивільної Авіації», що входить до складу ДК «Укроборонпром», спеціалізується на діагностиці, ремонті, технічному обслуговуванні, переобладнанні та модернізації авіаційної техніки марки «Ан» в інтересах іноземних та внутрішніх замовників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають