9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

«Завод 410 ЦА» збільшив виробництво вдесятеро (фото)

Українське державне авіаремонтне підприємство «Завод 410 ЦА» заявляє про десятикратне зростання виробництва у 2021 році у порівнянні з попереднім роком.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

«За рахунок плідної праці співробітників заводу, підприємство «Завод 410 ЦА» досягло десятикратного поліпшення обсягів виробництва порівняно з гіршими роками та втричі порівняно з кращими за останні вісім років роботи», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, за 2021 рік “Завод 410 ЦА” успішно здав три борти Ан-32Б для військово-повітряних сил Шрі-Ланки. Крім того, знаходиться на фінальній стадії виконання капітального ремонту та модернізації літака Ан-30 для військово-повітряних сил Болгарії. Також відбулася передача військово-транспортної версії літака Ан-26 для Повітряних сил України.

blank
Модернізований військово-транспортний літак Ан-26 Фото: АрміяInform

Крім того, підприємство виконало обслуговування двох літаків Ан-74 для Комітету національної безпеки Казахстану та Національної гвардії Казахстану.

«Наприкінці року нам вдалося провести зустріч з Авіаційною службою Комітету Національної безпеки Казахстану та затвердили план роботи на 2022-2023 роки.», – наголошується у повідомленні.

blank
Військово-транспортний літак Ан-74ТК-200 Національної гвардії Казахстану. Фото: Укроборонпром

У результаті за 2021 рік, згідно з повідомленням, «Завод 410 ЦА» зміг перетворитися з глибоко збиткового, яким він був у 2020 році, на прибуткове. А ще підприємство погасило борги із заробітної плати, а фонд оплати праці вдалося підвищити практично вдвічі.

blank
Протипожежний літак Ан-32П ДСНС на Державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації». Фото пресслужби підприємства

Наступного року підприємство вже має портфель замовлень. Він включає виконання державного замовлення для морської авіації Військово-морських сил України, виконання робіт по трьох літаках для держави Бангладеш. Також у планах підприємства – прийняти від чотирьох до п’яти літаків та двигунів для ремонту від Республіки Казахстан.

Довідка

«Завод 410 ЦА» – найбільше на пострадянському просторі авіаремонтне підприємство, яке входить до державного концерну «Укроборонпром», та займається капітальним ремонтом літаків марки «Ан» й авіаційних двигунів Д-36, ремонтом та відновленням агрегатів деталей авіатехніки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають