9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 1 Грудня, 2022

«Завод 410 ЦА» відремонтує протипожежний літак Ан-32П на замовлення ДСНС України

До державного підприємства «Завод 410 цивільної авіації» прибув на ремонт літак Ан-32П Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

В інтересах державами вході виконання договору підприємство авіаційної промисловості проведено ряд регламентних робіт з літаком.

На київському підприємстві нагадали, що минулого місяця ДП «ЗАВОД 410 ЦА» виборов право на проведення регламентних робіт на двох літаках Ан-32П на замовлення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

blank
Протипожежний літак Ан-32П ДСНС України на Державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації»

Ан-32П – пожежний літак, розроблений на базі Ан-32. Літак оснащений 4 зовнішніми знімними баками об’ємом по 2000 л кожен.

Скид вогнегасної рідини може здійснюватись з усіх баків одночасно або по черзі із заданим інтервалом.

blank

Зазначимо, що 4 літаки, які входять до складу спеціального авіаційного загону ДСНС України, були побудовані 2008 року у Києві.

Крім того, нещодавно Кабмін України схвалив рішення про надання держгарантії на будівництво Ан-32П для Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) України.

Державні гарантії надаються Держпідприємству «Антонов» для залучення кредиту на будівництво нового літака. Підприємство зможе використати до 470 млн гривень кредитних коштів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають