9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 9 Грудня, 2021

«Завод 410 ЦА» відремонтує літаки Ан-26 та Ан-74 Національної гвардії Казахстану

Київський «Завод 410 ЦА», який займається ремонтом та модернізацією військово-транспортних літаків, продовжує розвивати кооперацію з іноземними партнерами.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Мілітарний.

Повідомляється, що у рамках відрядження до Республіки Казахстан Генеральний директор Олександр Пащенко та перший заступник Євгеній Тітлянов провели цілу низку продуктивних зустрічей із силовими структурами Казахстану.

Зазначається, що результатом переговорів стало підписання Угоди між командуванням Національної гвардії Республіки Казахстан та ДП «ЗАВОД 410 ЦА» щодо ремонту та технічного обслуговування літаків Ан-26 та Ан-74.

blank

Стверджується, що відповідна угода забезпечить підприємство роботою ще мінімум на 3-4 роки.

Зазначимо, що на сьогодні «Завод 410 ЦА», який входить до складу ДК “Укроборонпром”, виконує угоди з ремонту літаків Ан-32Б зі складу повітряних сил Шрі-Ланки та Бангладеш. Так, у квітні цього року розпочались випробування літака Ан-32Б зі складу ВПС Шрі-Ланки після ремонту на київському підприємстві.

Крім того, у березні підприємством було підписано контракт на ремонт та модернізацію трьох літаків Ан-32 для ВПС Бангладешу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають