9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

«Завод 410 ЦА» прийняв на технічне обслуговування Ан-74 Національної гвардії Казахстану (фото)

Державне підприємство «Завод 410 ЦА цивільної авіації» розпочинає виконувати технічне обслуговування літака Ан-74ТК-200 Нацгвардії Казахстану.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

До України, 16 серпня, прибув універсальний військово-транспортний літак Ан-74ТК-200 Національної гвардії Казахстану, який пройде технічне обслуговування на Державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації».

Фахівці заводу проведуть огляд двигунів, електронних систем, планера з метою виявлення проблем та їх усунення. Якщо виникне необхідність у додаткових роботах, то буде укладено відповідну додаткову угоду. Термін виконання замовлення – два місяці.

«Наразі ми займаємо гідне місце на ринку авіаремонту для вітчизняних та іноземних замовників завдяки ефективності виконання завдань, швидкості оформлення необхідної документації та вартості послуг, яка є привабливою для наших партнерів. Завод вже здатен ефективно конкурувати з приватними підприємствами, які мають відповідні сертифікати для технічного обслуговування цих повітряних суден», – розповідає директор ДП «Завод 410 цивільної авіації» Олександр Пащенко.

blank
Військово-транспортний літак Ан-74ТК-200 Національної гвардії Казахстану. Фото: Укроборонпром

Водночас авіаремонтне підприємство працює над виконанням контрактів для Комітету національної безпеки Казахстану, Військово-повітряних сил Болгарії та наших військових відомств.

Зокрема, йдеться про капітальний ремонт і модернізацію літаків для ВМС і ПС Збройних сил України.

blank
Військово-транспортний літак Ан-74ТК-200 Національної гвардії Казахстану. Фото: Укроборонпром

«Наразі ми маємо завантаження наших виробничих потужностей до 2023 року та працюємо над забезпеченням підприємства новими замовленнями», – зазначає Олександр Пащенко.

Нагадаємо, що 28 липня 2021 року, на «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74Т-200 прикордонників Казахстану для проведення регламентних робіт. Він приземлився на летовищі міжнародного аеропорту «Київ» імені Ігоря Сікорського.

У травні в рамках відрядження до Республіки Казахстан Генеральний директор підприємства Олександр Пащенко та перший заступник Євгеній Тітлянов здійснили візит до Казахстану де і підписали угоду на ремонт та технічне обслуговування місцевих літаків Ан-26 та Ан-74.

Як тоді заявлялось, це дозволить завантажити роботою українське підприємство на 3-4 роки.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають