9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

«Завод 410 ЦА» прийняв на ремонт ще один протипожежний літак

На державне підприємство «Завод 410 цивільної авіації» прилетів на ремонт вже другий пожежний літак Ан-32П Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Сьогодні, 30 листопада, на завод «Завод 410 ЦА» прибув другий літак Ан-32П у рамках виконання договорів на проведення регламентних робіт для потреб Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Таким чином на державному підприємстві обслуговуються одразу 3 машини ДСНС України, а саме два літаки Ан-32П та один літак Ан-30.

Минулого місяця «Завод 410 цивільної авіації» вибороло право на проведення регламентних робіт на двох літаках Ан-32П на замовлення Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Перший пожежний літак Ан-32П прибув для ремонту, 5 листопада:

blank
Протипожежний літак Ан-32П ДСНС України на Державному підприємстві «Завод 410 цивільної авіації»

11 листопада, спеціалісти київського заводу приступили до виконання регламентних робіт на літаку Ан-30. Літак з бортовим номером «12 синій» був побудований у 1973 році, у 2014 році пройшов ремонт і отримав оновлену ліврею «Українська ДСНС», до цього він був у кольорах ще радянської лівреї.

В 90-х роках на цьому літаку повітряного спостереження та аерофотозйомки було розміщено “Авіаційний багатоцільовий комплекс дистанційного зондування природного середовища” (АКДЗ-30).

blank
Літак Ан-30 ДСНС України (бн 12 “синій” сн 03-02) в цеху ДП “Завод “410 ЦА” у листопаді 2021 року

Нагадуємо, що Кабінет Міністрів схвалив рішення про надання держгарантії на будівництво Ан-32П для Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Державні гарантії надаються Держпідприємству «Антонов» для залучення кредиту на будівництво нового літака. Підприємство зможе використати до 470 млн гривень кредитних коштів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають