9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

За результатами першого півріччя аеродром “Біла Церква” прийняв на 20% більше літаків

За результатами першого півріччя 2019 року на аеродромі “Біла Церква” було здійснено 37 зліт-посадок великих повітряних суден. Це практично на 20% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Всі літаки прилетіли в Білу Церкву з закордону на технічну базу з обслуговування та ремонту авіаційної техніки.

Враховуючи, що влітку традиційно активізується діяльність авіакомпаній, КП “Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс” лише у липні цього року обслужило 10 літаків типу Іл-76 та Ан-12, в тому числі з країн Африки та вітчизняну авіакомпанію “Южмашавіа”, а також 4 гелікоптери Мі-2 авіакомпанії “Меридіан”. Загалом за минулий місяць спостерігається позитивна динаміка росту зі збільшення зліт-посадок літаків на білоцерківському аеропорті.

Водночас за перше півріччя 2019 року було здійснено 1107 польотів авіації загального призначення. На відміну від великої авіації у липні спостерігається значний спад діяльності аероклубу “Пілот”. Всього було виконано 140 операцій, що на 100 зліт-посадок менше, ніж за аналогічний період минулого року. Зниження діяльності малої авіації, в тому числі й авіаційних шкіл, що базуються на аеродромі “Біла Церква”, пов’язане з введенням певних обмежень в інструкцію з виконання польотів. Наразі питання подальшого функціонування аероклубу “Пілот” знаходиться в обговоренні між сторонами та напрацьовуються компромісні рішення з врегулювання спірних питань.

Нагадаємо, аероклуб “Пілот” діє на базі аеродрому “Біла Церква” вже понад 20 років, з часів військового аеродрому. Наразі аероклуб об’єднує понад 45 пілотів, які здобувають високі нагороди на міжнародних турнірах з вищого пілотажу, має свою технічну базу, ангари та використовує аеродром “Біла Церква”, як базовий майданчик для проведення тренувань членів Національної збірної України по літаковому спорту.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають