9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 19 Серпня, 2022

З наступного року “Мотор Січ” почне виробництво повністю композитного гелікоптера

У 2020 році на ПАТ «Мотор Січ» планують створити повністю композитний гелікоптер українського виробництва та виробляти двигуни для ударних БПЛА.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Про це, під час недавньої зустрічі з молодими моторобудівниками запорозького підприємства, розповів Президент «Мотор Січ» В’ячеслав Богуслаєв.

Він повідомив, що наразі на підприємстві вже опановане виробництво практично всіх деталей для гелікоптерів (ймовірно мова йде про моделі сімейства Мі-2 та Мі-8 – прим. ДЕ), при цьому багато з них суттєво перевершують за показниками радянські та російські аналоги.

«Ми нову кабіну зробили, зробили двигун п’ятого покоління, який встановлює рекорди. Ми зробили редуктор новий … я їм (делегації з США – прим.) показував. Редуктор, який буде мати у два рази більший ресурс, ніж російські редуктори», – відзначив В’ячеслав Богуслаєв.

«Ми на підприємстві освоїли по гелікоптерах все, за винятком лопатей. Все!», – наголосив Президент «Мотор Січ», додавши, що вже цього року за американською технологією на заводі запланований запуск виробництва композитних лопатей для гелікоптерів.

blank
Нова панель кабіни пілотів гелікоптера Мі-8МСБ розробки “Мотор-Січ” Фото: Мотор-Січ

Він також повідомив, що продукція та виробничі можливості підприємства дуже цікавлять й західних партнерів нашої країни, зокрема з США.

«Сьогодні у нас велика делегацією з Америки. Американські фахівці інтересуються нашою технологією, нашими досягненнями», – відзначив В’ячеслав Богуслаєв.

blank
Новий «композитний» цех ПАТ «Мотор Січ» / Фото: AlexTv.zp.ua

Президент «Мотор Січ» виразив впевненість у майбутньому українського підприємства і поділився деякими планами.

«Я впевнений, що ще років 20 ми свою першість утримаємо. За цей час ми повинні навчитись робити добрі гелікоптери. І ми це будемо робити. Наступного року запускаємо повністю композитний гелікоптер», – наголосив очільник підприємства, додавши, що крім виробництва гелікоптерів та двигунів для пілотованої авіації, «Мотор Січ» збирається зайнятися й двигунами для ударних безпілотників.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають