9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 2 Червня, 2023

Як “Антонов” будує літак Ан-178 для Перу (фото)

ДП “Антонов” на своїй сторінці у мережі Facebook опублікувало фотографії різних агрегатів та процес їх виготовлення, призначених для літака Ан-178 МВС Перу.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

Процес виробництва літака Ан-178 (заводський №006), призначеного для постачання за контрактом між компанією «Спецтехноекспорт» та Міністерством внутрішніх справ Перу знаходиться в активній фазі.

Сьогодні підприємством зібраний комплект крила для №006 машини, наявний повний комплект механізації та хвостового оперення, завершується збирання рампи для транспортного літака. У стані докладання знаходиться центроплан літака та суміжні агрегати (про це ми писали раніше).

ДП “Антонов” завершив складання комплекту пілонів для авіадвигунів Д-436-148ФМ. Цей елемент літака є уніфікованим до моделей Ан-148 та Ан-158, що надалі спростить їх виробництво. Також важливо зазначити, що раніше пілони для літаків Ан-148, Ан-158 та Ан-178 виготовлялися в Росії, а саме на Воронезькому авіаційному заводі. На сьогодні ці роботи освоїли в Києві в рамках програми імпортозаміщення.

Найцікавішою частиною збирання нового літака є формування його фюзеляжу та носової частини. На сьогодні вже сформовано перші обриси кабіни пілотів та розпочалося складання частин фюзеляжу транспортного літака. Зазначимо, що дана частина літака ніяким чином не уніфікована з попередніми моделями й стане першою зібраною для серійного літака Ан-178.

Загалом, за інформацією редакції, на ДП “Антонов” закладено п’ять літаків Ан-178, що призначені для продажу і побудови для конкретного чи потенційного замовника. Ці машини мають заводські номери від №006 до №010.

Нагадаємо, ДП “Антонов” переміг український Ан-178 переміг в тендері для МВС Перу транспортні літаки C-27J Spartan та CASA C-295. 12 листопада між ДП «Спецтехноекспорт» та силовим відомством Перу було підписано контракт на постачання українського військово-транспортного літака. Сума контракту оцінюється у 65 мільйонів доларів.

Останні новини:

Зараз читають