9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 27 Листопада, 2022

Вже з 2022 року “Мотор Січ” готова відвантажувати армії композитні лопаті власного виробництва (фото)

З 2022 року на АТ “Мотор Січ” планують почати серійне виробництво всіх видів несучих лопатей для різних моделей гелікоптерів, в першу чергу мова йде про модифікації Мі-2, Мі-8 та Мі-24).

Таку інформацію озвучив президент АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв в інтерв’ю місцевому телеканалу ALEX UA, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defence Express.

За його словами, під час відвідання приватного підприємства представниками МВС (2 листопада 2021 року) силовики цікавились строками появи серійних композитних лопатей.

blank
На АТ “Мотор Січ” виготовляють лопаті за американськими технологіями

“У нас питають, і сьогодні питали, – коли будуть лопаті? Ми їм кажемо – замовляйте негайно! Наступного року будуть усі види лопатей – і композитні, і металеві”, – наголосив В’ячеслав Богуслаєв.

Він пояснив, що для найскорішого постачання нових лопатей в наступному році, замовлення необхідно робити раніше, для отримання необхідного фінансування та оплати роботи суміжних підприємств.

blank
Композитні лопаті для гелікоптерів в цеху “Мотор Січ”

При цьому відзначається, що нові композитні лопаті для гелікоптерів виготовляються за американською технологією та мають втричі більший ресурс, ніж металеві.

blank

Нагадаємо, у травні цього року були прийняті на озброєння (після звершення комплексу випробувань) металеві лопаті виробництва “Мотор Січ” для ударних гелікоптерів Мі-24. До кінця 2021 року Міноборони планувало отримати щонайменше 10 комплектів лопатей та відновити тренувальні польоти Мі-24.

blank
Міністр внутрішніх справ Денис Монастирський та представники МВС й МОЗ оглянули цех з виробництва лопатей

Своєю чергою, завершення випробувань композитних лопатей було заплановано на кінець поточного року.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що «Мотор Січ» підписала контракт на постачання вертолітних лопатей до трьох країн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають