9.5 C
Alba Iulia
Середа, 28 Вересня, 2022

Виробництво Bayraktar в Україні: подано офіційну заявку на будівництво заводу

Робота над створенням підприємства Baykar Makina з виробництва безпілотних літальних апаратів (БПЛА) Bayraktar в Україні триває, нині розробляють дизайн та макет підприємства, придбано ділянку та розпочато офіційну подачу заявки на будівництво.

Про це в інтерв’ю ТСН розповів генеральний директор компанії Baykar Makina Халюк Байрактар, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

“Працюємо над дизайном підприємства та макетом. Уже придбали ділянку, де стоятиме цей завод. Ми також розпочали офіційну подачу заявки на таке будівництво”, – зазначив він.

Гендиректор Baykar Makina нагадав, що у лютому цього року під час візиту президента Ердогана до Києва було підписано документ про співпрацю в царині високих технологій, авіації та космічної галузі.

“І ця угода стала серйозним посередником для плану побудови заводу. Її підписали 3-го лютого, до війни. А згодом почалося вторгнення. Однак, наші плани досі дійсні і ми продовжуємо роботу, дотримуємося дедлайнів. Можна сказати, ми просуваємося в цьому питанні”, – зазначив Халюк Байрактар.

Він наголосив, що за планом побудови заводу в Україні, там мають виготовляти не лише бойові безпілотники, а й безпілотні винищувачі нового покоління Kızılelma.

blank

Турецька компанія Baykar Makina має намір збудувати в Україні завод із виробництва ударних безпілотників Bayraktar TB2, а також створювати в Україні Bayraktar Akıncı та Bayraktar Kizilelma — новий безпілотний винищувач.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають