9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Виробництво Bayraktar в Україні: опубліковано концепт майбутнього заводу

Компанія Baykar продовжує реалізацію плану зі створення в Україні наукового та виробничого центру.

Про це розповів Генеральний директор Baykar Халук Байрактар у коментарі для Defense Express, передає Національний Промисловий Портал.

За його словами загальна площа центру Baykar в Україні буде понад 30 000 кв. метрів, а кількість українських фахівців інженерів та техніків має скласти понад 300 осіб.

Також Defense Express опублікували макети майбутнього центру в якому будуть вести не тільки розробку, але і виробництво безпілотників.

Мова йде не тільки про Bayraktar TB2, а і про важкий Akıncı та безпілотний винищувач Kızılelma, а також інша продукція компанії Baykar.

blank
Kızılelma та Akıncı. Фото: Defense Express

Таким чином Baykar здійснює доволі потужну інвестицію в Україну з вірою не просто у перемогу, а й безпеку такого вкладу у майбутньому. Водночас українські фахівці долучаються до розробки та виробництва провідного виробника БПЛА, які вже неодноразово довели свою ефективність.

blank
Джерело: Defense Express

Нагадаємо, одразу два дрони від Baykar використовують українські двигуни: Akıncı та Kızılelma. Мова йде про МС-500 та АІ-450 для Akıncı, вибір якого залежить від клієнта, який може обрати або потужніший, або економніший двигун.

blank
Akıncı

Водночас Kızılelma, раніше відомий під назвою MIUS, використовує АІ-25. Цей дрон вже є безпілотним винищувачем і може виконувати весь спектр завдань з ураження повітряних та наземних цілей.

blank
Kızılelma

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають