9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Вересня, 2021

Випробувальні польоти відремонтованих на заводі «НАРП» літаків Іл-76 та Су-24 (відео)

 • ДП “НАРП” має унікальні можливості з ремонту літаків в приміщенні ангарного типу. Система якості заводу відповідає вимогам міжнародних стандартів версії ISO 9001: 2015 і сертифікована на відповідність Бюро « VERITAS ».

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційний сайт ДП “НАРП”.

  Для ремонту та контрольних випробувань літаків типу Іл-76, Су-24 та двигунів до них, а також обладнання, — підприємство використовує сучасну контрольну апаратуру, засоби запису та обробки інформації, широку гаму універсального і спеціального технологічного устаткування та оснащення.

  Якість виконаних ремонтних робіт на літаках даного типу підтверджено сертифікатом відповідності організації технічного обслуговування PART -145 № UA .145.0047 від 08.10.2012р. виданий Державною авіаційною службою України, сертифікатом відповідності організації технічного обслуговування і ремонту Міністерства оборони України (виданий Управлінням регулювання діяльності державної авіації України № UA.145B.0217 11.05.2017 р.), а також сертифікатом № UA 228094/1 від 27.04.2018г. виданим Бюро « VERITAS » на відповідність вимогам міжнародних стандартів версії ISO 9001: 2015.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Завод на Полтавщині розпочав будівництво нової лінії для виробництва кормових добавок

  Глобинський переробний завод розпочав будівництво нової технологічної лінії. На ній виготовлятимуть соєвий протеїновий концентрат, який використовують як...

  У Коломиї відроджують виробництво екскаваторів

  Коломийська міська рада планує закупити для комунальних підприємств екскаватори «Карпатець».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інтернет-ресурс газети "Галичина".

  «Укроборонпром» підписав угоду з Babcock для розвитку Військово-морських сил України

  Державний концерн «Укроборонпром» підписав угоду про співпрацю з міжнародною групою компаній Babcock International щодо розширення спроможностей Військово-Морських Сил України.

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

  Цього року ЗСУ проводять випробування кількох нових зразків командно-штабних машин та станцій зв’язку

  Цього року цілий ряд нових зразків систем та техніки зв'язку почнуть випробування для подальшого прийняття на озброєння Збройних сил України.

  Наступного року у Вінниці розпочнеться спорудження другої черги заводу з виробництва холодильного обладнання (фото)

  Вінницьке підприємство “Green Cool” розпочне реалізацію другої черги вже наступного року. Це дозволить розширити виробничі площі на чверть та збільшити випуск продукції.

  Мотор Січ та турецька Baykar Makina підписали угоду про співпрацю

  Провідні компанії авіаційної сфери України та Туреччини – Мотор Січ та Baykar Makina - підписали угоду про співпрацю.Передає Національний...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу виробників цієї продукції.

  Зараз читають

  В аеропорту Одеси почали будівництво магістральної руліжної доріжки

  В одеському аеропорту, слідом за новою злітно-посадковою смугою, яка була введена в експлуатацію 16 липня цього року,...

  “Ізюмський приладобудівний завод” модернізував оптико-прицільну станцію ОПСН-І

  На державному підприємстві "Ізюмський приладобудівний завод" модернізували високоточну оптико-прицільну станцію наведення (ОПСН-І).Передає Національний Промисловий...

  “Інтерпайп” переміг у тендері “Укрзалізниці” на постачання 3,6 тисячі коліс

  "Інтерпайп Нижньодніпровський трубопрокатний завод" ("Інтерпайп НТЗ") переміг у тендері АТ "Укрзалізниця" на постачання 3,6 тисячі коліс з...

  Україна посідає десяте місце у світовому виробництві чавуну

  У січні-серпні 2021 року Україна виплавила 14,48 млн тонн чавуну, що робить її десятою у світовому рейтингу...