9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Вінницький авіазавод відремонтує Ан-2 для ВМС України

 • Для Морської авіації Військово-Морських сил Збройних сил України відремонтують літак Ан-2.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Тендер на його капітальний ремонт було оголошено ще в червні на суму у 4 253 603,82 гривень.

  Роботи з ремонту проводяться у Вінниці підприємство Товариство з обмеженою відповідальністю «Вінницький авіаційний завод» (ТОВ «ВіАЗ»).

  Підписання договору відбувалась за переговорною процедурою, оскільки відповідно до експертного висновку Вінницької торгово-промислової палати № В-207 від 03.06.2020 ТОВ «ВіАЗ» є єдиним підприємством, яке схвалене на виконання ремонтів літаків типу Ан-2.

  Літак Ан-2Т заводський номер 1Г6323 активно експлуатувався військовими 10 морської авіаційної бригади у підготовці пілотів та для десантування повітряним шляхом.

  Вартість льотної години Ан-2 оцінюється в районі 500 доларів, водночас як гелікоптеру Мі-8 – 2500-3000 доларів, що робить його економічно доцільним у варіанті підготовки особового складу.

  Минулого року меценат Єгор Шишкін з Миколаєва, придбав та передав на баланс 10 морської авіаційної бригади легкий транспортний літак Ан-2.

  Переданий в 10-у морську авіаційну бригаду літак Ан-2 Фото: Дмитро Удовицький

  Минулого року очікувалось, що після отримання у 2020 році він буде відправлений на капітальний ремонт на ТОВ «Вінницький авіаційний завод», проте наразі цього ще не сталось.

  Цього місяця Морська авіація ВМС ЗС України отримала два військово-транспортні літаки Ан-26, один з яких вже прибув на ДП «Завод 410 ЦА» для проходження ремонту та модернізації.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  На Самбірщині агропромислова компанія розпочала будівництво нового картоплесховища

  Українська агропромислова компанія «Контінентал Фармерз Груп» розпочала будівництво нового картоплесховища у селі Чуква Самбірського району Львівської області.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  У Житомирській області стартує кілька інвестиційних проєктів

  Зокрема, очікується будівництво потужної сонячної електростанції, розширення цехів ТОВ «Церсаніт Інвест» та «Ферпласт-Україна». Крім цього інвестор з...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий...