9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Відео: В Україні почали використовувати дрони на сонячних батареях

В Україні DroneUA почали першими використовувати дрони на сонячних батареях. У світі такі технології використовуються такими компаніями як Google, і Facebook. В Україні першими технологію почали використовувати Drone.UA.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу Drone.UA.

Літаки на сонячних батареях – це формат атмосферних супутників з використанням відновлюваних джерел енергії. В майбутньому дрони зможуть перебувати в повітрі необмежену кількість часу за рахунок своєї конструкції, яка дозволяє йому виконувати тривалі польоти саме за рахунок того, що функціонал дрона і енергоефективного польоту об’єднується з можливістю відновлення ресурсу батарей прямо в повітрі.

Для роботи використовуються високоефективні сонячні батареї для вироблення енергії польоту в повітрі. Днем літак постійно заряджається, а вночі він витрачає сакоммулірованний на себе заряд.

У поточному проекті технологія призначена для сканування великої кількості сільськогосподарських територій. В майбутньому технологія може служити і для ретрансляції сигналів, щоб в разі екстрених ситуацій розгортати центри тривалого моніторингу на великих висотах.

Дронь на сонячних батареях дозволяють закривати не мають поля і не окремі ділянки – вони дозволяють закривати цілі області

Перший літак, на сонячних батареях, який з’явився в Україні, літає від 6 до 8 годин, в залежності від погодних умов. Наступні модифікації устаткування будуть удосконалені, і в повітрі апарат зможе перебувати значно довше. У світі такі приклади є – деякі літаки на сонячних батареях вже літають 60 і 80 годин.

Це результат міжнародного проекту з залученням Швейцарських і українських компаній, за фінансування Міжнародного Космічного Агентства,

Про застосування

Сільське господарство і виробництво продуктів харчування є життєво важливою частиною світової економіки. Очікується, що населення світу виросте з 7,2 млрд. До 10 млрд. До 2050 року. Це формує потребу в збільшенні виробництва продуктів харчування за рахунок підвищення ефективності врожайності і вдосконалення методологій ведення сільського господарства, і зниження залежності від широкого використання хімічних речовин, включаючи добрива та пестициди.

Для підвищення ефективності врожайності фермери потребують надійних і точних інструментах моніторингу для діагностики та оптимізації використання сільськогосподарських земель. Ця концепція, відома як «точне землеробство», і її сенс в застосуванні засобів захисту або добрив тільки в ділянках, які мають потребу в цьому. Загальні економічні вигоди від точного землеробства включають збільшення продуктивності (30%), скорочення витрат на добрива і зниження витрат на засоби захисту.

В точному землеробстві об’єднання можливостей гіперспектральних сканування і аналітики за допомогою, технології тривалих польотів з використанням дронів на сонячних батареях, а також експертизи по масовій експлуатації безпілотних платформ дають можливості створення рішень, які будуть застосовуватися для сканування величезних масивів полів.

Мета проекту – створення нового продукту на прикладі експлуатації в Україні, який об’єднає рівні експертизи, з можливістю масштабування в інші країни

Крім агросектора отримані рішення зможуть застосовуватися в геодезії і топографії, в роботі операторів мобільного зв’язку, у добувній промисловості і т.д.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають