9.5 C
Alba Iulia
Субота, 13 Серпня, 2022

Відео: Успішно пройшли перші польові випробування найбільшого безпілотника українського виробництва AeroDrone DR-60

Безпілотний літальний апарат DR-60 здійснив перший виліт. Розробкою дрона займається українська компанія Aerodrone.

Українська компанія Aerodrone займається розробкою інноваційних рішень для підвищення конкурентоспроможності агробізнесу шляхом використання БПЛА. Новий дрон DR-60 – найбільший безпілотний апарат компанії для внесення засобів захисту рослин. Його порожня злітна маса складає 85 кг, а корисне навантаження може досягати 60 кг. Над безпілотником вже працюють 8 місяців і перший політ показав, що розробники рухаються в правильному напрямку.

На випробуваннях апарат злетів через 5 секунд після старту, подолавши 80 метрів при розгоні на 70% потужності двигуна. Набір висоти відбувався з високою скоропідйомність 5 м/с.

DR-60 здійснив декількох кіл на аеродромі, демонструючи високу якість планування. Також не виникло проблем і з посадкою апарату.

Це тільки перша подібна перевірка, яка проводилася на безпілотник з порожньою злітною масою. Далі розробникам необхідно буде проводити випробування на БПЛА з корисним навантаженням 60 кг і при налаштуванні автоматичного режиму управління.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на AGGEEK

AeroDrone в партнерстві з компанією SmartFarming планують розвивати послуги з внесення засобів захисту рослин дронамі, які дозволять агровиробникам підвищити врожайність і поліпшити якість врожаю. Дронь компанії високоточно розпилюють ЗЗР в автоматичному режимі. Внесення ЗЗР ультрамалооб’ємного – 1-3 л/га; продуктивність обробки полів – 75 га/год. Насоси припиняють подачу рідини на розпилювачі, коли дрон знаходиться за межами необхідного ділянки.

БПЛА не вимагають додаткового обладнання для роботи на поле. Маршрут дрона визначається за координатами GPS, а політ здійснюється на висоті 5-10 м.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають