9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

Відбувся перший політ передсерійного важкого мультироторного апарату «Командор» (фото)

20 травня конструкторське бюро безпілотної авіації «Матриця технологій» провело перші випробувальні польоти нового передсерійного важкого мультироторного апарату «Командор» з комбінованою силовою установкою.

Вага порожнього апарату – близько 50 кг. Вага корисного навантаження – до 30 кг. Дальність польоту – до 70 км. Висота польоту – від кількох до тисячі п’ятисот метрів. Польотний час – 1 година і більше (з додатковими баками). Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Matrix-UAV

БПЛА «Командор» розробляється для використання у військових цілях і в мирному житті. В ударному варіанті він може оснащуватися керованими і некерованими ракетами, нести бомбове навантаження, використовуватися в якості ретранслятора сигналів, для виявлення і підсвічування цілей, для дистанційного мінування і розмінування, для доставки різних вантажів – боєприпасів, медикаментів, обладнання, і т.д.

Цивільна версія апарату знайде застосування в сільському господарстві для обробки полів і садів, як літаючий пожежник – для гасіння пожеж у висотних будівлях, на автотрасах, гасіння вибухонебезпечних речовин і предметів, для патрулювання лісових і водних ресурсів, для доставки вантажів.

Уже сьогодні конструюється версія «Командора» з вантажопідйомністю 50 кг. У перспективі вага корисного навантаження може бути збільшений до 300 кг і більше, що дозволить використовувати важкий коптер як літаюче таксі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають