9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Лютого, 2023

Верховна Рада ратифікувала угоду про співпрацю у сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях між Україною та Туреччиною

Верховна Рада України прийняла в цілому урядовий Проєкт Закону про ратифікацію Рамкової угоди між Урядом України та Урядом Турецької Республіки про співробітництво в сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузях.

Про це повідомив постійний представник Кабінету міністрів України у Верховній Раді України Тарас Мельничук, передає Національний Промисловий Портал.

Повідомляється, що рамкова угода між Урядом України та Урядом Турецької Республіки встановлює обов’язки, положення та умови співробітництва у сфері створення сприятливих умов для ефективного використання виробничого, науково-технічного потенціалу України та Турецької Республіки, Також угода спрямована на покращення інвестиційного клімату для турецьких компаній у сфері високих технологій, авіаційній та космічній галузі.

Серед прикладів співпраці можна згадати будівництво заводу із виробництва та обслуговування безпілотників Bayraktar.

blank
Джерело: Defense Express

ЗА – 332 голоси народних депутатів України.

Нагадаємо, ще на початку лютого 2022 року цю угоду між урядами України та Туреччини підписали міністр оборони України Олексій Резніков та міністр промисловості та технологій Туреччини Мустафа Варанк.

blank

В кінці липня цього ж року Кабінет міністрів України направив до Верховної Ради законопроєкт про ратифікацію Угоди.

Нагадаємо, українські двигуни встановлюються на турецькі безпілотники, наприклад Bayraktar Kizilelma чи Akinci.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають