9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

В Україні випробували систем димоутворення для бойової авіації (фото)

Фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки для забезпечення потреб Командування Повітряних Сил Збройних сил України провели контрольні випробування систем димоутворення на літаках МіГ-29МУ1.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на АрміяInform.

Варто додати, що ця система призначена для отримання димового сліду за літаком під час виконання демонстраційних польотів. Під час випробувань виконано наземну перевірку систем та в ході тринадцяти польотів.

Досвід застосування системи димоутворення широко застосовується у країнах НАТО під час парадів, де з літака смугами диму відтворюють кольори прапору країни.

blank

Літак МіГ-29МУ1 — модернізований український варіант радянського одномісного й багатоцільового винищувача 4-го покоління МіГ-29, розроблений у кінці 2000-х. Модернізація винищувача МіГ-29 до рівня МіГ-29МУ1 сприяла збільшенню дальності виявлення повітряних цілей (до 100 км у передній півсфері й до 45 км — в задній), поліпшенню точності виведення літака в задану точку й розширення можливостей з контролю та реєстрації функціональних параметрів технічного стану літака, двигуна й низки бортових систем.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають