9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 30 Вересня, 2022

В Україні арештували вертоліт та авіазапчастини російських підприємств на 300 млн грн

Арештовано вертоліт та авіазапчастини білоруських та російських підприємств на майже 300 мільйонів гривень.

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Крила.

Наразі вирішується питання про передачу арештованого майна – вертольота,  авіаційного турбореактивного двигуна та інших авіазапчастин  – на потреби Збройних сил України.

Співробітники Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Нацполіції здійснюють оперативний супровід у кримінальному провадженні, розпочатому за ст. 111-1 (Колабораційна діяльність) Кримінального кодексу  України.

Правоохоронці встановили, що до початку повномасштабної збройної агресії рф проти України на кілька українських підприємств  для здійснення ремонту були завезені вертоліт і частини несучих гвинтів до нього, а також  авіаційний турбореактивний двигун.

blank
Фото: Національна поліція

З’ясовано, що замовники ремонтних робіт – міністерство оборони республіки білорусь та білоруські підприємства –  постачають військову та іншу техніку для потреб збройних сил рф.

До одного  з  підприємств  Міністерство фінансів Сполучених Штатів Америки застосувало санкції. 

Водночас  викриті російські підприємства  тісно співпрацюють із    федеральною службою військ національної гвардії  та  міністерством внутрішніх справ рф, а  також  управлінням справами президента країни-окупанта.

Наразі судом накладено арешт на завезений гелікоптер та запчастини до авіації на суму майже 300 млн грн.  Вживаються заходи для передачі арештованого майна на потреби Збройних сил України. 

Досудове розслідування  у кримінальному провадженні здійснюють слідчі Служби безпеки України. Процесуальне керівництво – прокурори Офісу Генерального прокурора.  

Слідчі дії проводяться за матеріалами Департаменту боротьби з контрабандою та порушеннями митних правил Держмитслужби України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають