9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Лютого, 2023

В Одесі представили нові українські літаки (фото)

В Одесі відбулася презентація літаків виробництва компанії Softex Invest, виробничі потужності якої розташовані у місті Бровари.

Презентація відбулася у вівторок, 21 грудня, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на інформаційну агенцію “Бессарабія INFORM”.

Захід відбулася на базі Державного підприємства «Одеський авіаційний завод», що входить до складу «Укроборонпрому» та спеціалізується на наданні послуг з ремонту та модернізації авіаційної техніки для Міністерства оборони України та інших замовників в Україні та за кордоном.

blank
Український багатоцільовий літак бізнес-класу V-24 розробки та виробництва компанії Softex-Aero. Фото: Одеська ОДА

Слід зазначити, що з усіх міст України саме Одеса було обрана для презентації та для перших польотів українських літаків.

“Починаючи з весни наступного року, ми почнемо перельоти на таких літаках та на вертольотах. За інформацією організаторів, кілька міст буде включено до цього проєкту: від Києва напрямок буде на Харків, Львів, Дніпро та Одесу. Але перша демонстрація польотів та презентація літаків відбуваються саме в Одесі. Це дуже приємна новина, тому що інвестори повірили в Україну та залучили кошти у виробництво, вироблений літак, який сьогодні ми й побачимо у небі» – сказав під час презентації перший заступник голови Одеської обласної державної адміністрації Борис Волошенков.

Представники ТОВ «Катех Інтернешнл Трейдінг» та «Softex Invest» ознайомили гостей заходу зі зразками авіаційної техніки бізнес-класу, її технічними характеристиками, сферою застосування та інтер’єром кабіни пілотів і пасажирського салону.

Подібні заходи надзвичайно важливі для пошуку нових замовників серед українських підприємців та бізнесменів. Український виробник сподівається, що першим поштовхом для розвитку виробництва якісної української продукції стане саме український бізнес, який з року в рік все більше цікавить малою авіацією.

Довідка

Компанія «Softex Invest», заснована у 2010 році, є розробником та виробником легких літаків V-24 (чотиримісних), VP-12 (двомісних), а також двомісних та п’ятимісних вертольотів W-2 та V-52, виготовлених з використанням прогресивних технологій і залученням композитних матеріалів та сучасного радіоелектронного обладнання.

Компанія має повний інженерно-технологічний цикл проєктування та виробництва авіаційної техніки, зосереджений в Україні. У конструкторському бюро працює 180 висококласних спеціалізованих інженерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають