9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Унікальний український літак Ан-70 візьме участь у міжнародному авіашоу в Дубаї

10 листопада 2017 року унікальний багатоцільовий вантажний літак Антонова Ан-70 з можливістю короткого зльоту-посадки прилетів з Гостомеля до ОАЕ, дебютує у міжнародному авіашоу в Дубаї 2017 року.

На Dubai Airshow яке проходить з 12 по 16 листопада 2017 року, компанія Антонов продемонструє свої новий транспортні літаки. У Дубаї українські авіабудівники представлять сучасний Ан-132D та унікальний багатоцільовий вантажний літак Ан-70.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog.

Ан-70 – військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки, який не має рівних у світі за спектром можливих виконаних задач, бувши єдиним у світі літальним апаратом, здатним злетіти та здійснити посадку з коротких безповоротних злітно-посадкових смуг довжиною 600-700 метрів при транспортуванні до 20 тонн вантажів на відстань понад 3000 кілометрів.

Ан-70 оснащений сучасним електронним обладнанням та системами повного цифрового управління.Ан-70 є достатньо конкурентоспроможним, як за місткістю вантажного відділення, так і сучасними авіаційними системами. Перші серійні літаки будуть будуватися на серійному заводі Антонов та будуть оснащені сучасними системами керування та функціонування літака..

У січні 2015 року АН-70 був прийнятий на озброєння Збройними Силами України. В даний час літак проходить спеціальну програму льотних та наземних випробувань.

В даний час Антонов працює над новою модернізацією літака Ан-70. Нова версія літака Ан-70 отримає нові бортові системи та обладнання для заміни російських комплектуючих.

Останні новини:

Зараз читають