9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 24 Січня, 2021

Унікальний український літак Ан-70 візьме участь у міжнародному авіашоу в Дубаї

 • 10 листопада 2017 року унікальний багатоцільовий вантажний літак Антонова Ан-70 з можливістю короткого зльоту-посадки прилетів з Гостомеля до ОАЕ, дебютує у міжнародному авіашоу в Дубаї 2017 року.

  На Dubai Airshow яке проходить з 12 по 16 листопада 2017 року, компанія Антонов продемонструє свої новий транспортні літаки. У Дубаї українські авіабудівники представлять сучасний Ан-132D та унікальний багатоцільовий вантажний літак Ан-70.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Defence-Blog.

  Ан-70 – військово-транспортний літак короткого зльоту та посадки, який не має рівних у світі за спектром можливих виконаних задач, бувши єдиним у світі літальним апаратом, здатним злетіти та здійснити посадку з коротких безповоротних злітно-посадкових смуг довжиною 600-700 метрів при транспортуванні до 20 тонн вантажів на відстань понад 3000 кілометрів.

  Ан-70 оснащений сучасним електронним обладнанням та системами повного цифрового управління.Ан-70 є достатньо конкурентоспроможним, як за місткістю вантажного відділення, так і сучасними авіаційними системами. Перші серійні літаки будуть будуватися на серійному заводі Антонов та будуть оснащені сучасними системами керування та функціонування літака..

  У січні 2015 року АН-70 був прийнятий на озброєння Збройними Силами України. В даний час літак проходить спеціальну програму льотних та наземних випробувань.

  В даний час Антонов працює над новою модернізацією літака Ан-70. Нова версія літака Ан-70 отримає нові бортові системи та обладнання для заміни російських комплектуючих.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  В Україні випробовують дрон-камікадзе «Пілум» (відео)

  Українська компанія A.Drones провела льотні випробування безпілотного літака-снаряда «Пілум».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  «Аеротехніка» поставить аеродромне обладнання авіабазі Нацгвардії

  Науково-виробниче підприємство «Аеротехніка-МЛТ» поставить аеродромне обладнання авіабазі Національної гвардії України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.Програмно-технічний...

  Київський завод прийняв на модернізацію другий літак Ан-26 для ВМС України

  Другий транспортний літак Ан-26 для Військово-морських сил України прибув на модернізацію на «Завод 410 ЦА».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  Маріупольська бригада Нацгвардії отримала нову техніку

  Маріупольська бригада оперативного призначення Національної гвардії України отримала нову автотехніку.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.На...

  Донецька залізниця відремонтувала 133 кілометри колій

  Донецька залізниця у 2020 році різними видами ремонту оновила 133,16 кілометра колії.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

  Польща продовжує співпрацювати з Україною для ремонту винищувачів Міг-29

  Польща співпрацює з Україною по ремонту радянських винищувачів МіГ-29 зі складу національних повітряних сил.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  “Епіцентр” інвестує понад $1,2 млрд у розвиток

  Генеральний директор групи компаній "Епіцентр К" Петро Михайлишин повідомив, що у наступні два роки компанія запланувала вкласти $1,22 млрд у свій розвиток.

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження в літаках сімейства Ан-72/74 за...

  Зараз читають

  У будівництві аеропорту на Закарпатті визначили переможця передпроєктних робіт

  Переможцем тендеру з виконання передпроєктних робіт із будівництва аеропорту на Закарпатті став консорціум “Ленд Буд Проект ЮА”....

  «Антонов» готовий добудовувати літаки Ан-74 для Збройних сил без російських деталей

  Державне підприємство “Антонов” готове розпочати практичну роботу по 100% заміні матеріалів, комплектуючих та цілих агрегатів російського походження...

  Вітчизняну сигнальну міну «Спалах» готують до прийняття на озброєння української армії

  Вітчизняна сигнальна міна «Спалах» від київського заводу «Маяк» готується до прийняття на озброєння Збройних Сил України.

  НАН України проведе повну інвентаризацію матеріально-технічної бази та земельних ділянок установ

  У 2021 році Національна академія наук України планує провести повну інвентаризацію матеріально-технічної бази та земельних ділянок установ....