9.5 C
Alba Iulia
Субота, 27 Листопада, 2021

“Укрспецекспорт” виграв багатомільйонний тендер на ремонт літаків Іл-78 для Пакистану

Україна стала переможцем у тендері на ремонт літака-заправника Іл-78 для Пакистану. Відповідний контракт було підписано між державною компанією “Укрспецекспорт” та Управлінням закупок Військово-повітряних сил Пакистану.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

Ремонт військового літака буде виконувати “Миколаївський авіаремонтний завод”. За результатами першого контракту Пакистан планує укласти наступний пакет контрактів на капітальний ремонт ще двох літаків заправників. Цю інформацію підтверджують Військово-повітряні сили Пакистану.

blank

Загальна вартість ремонту й модернізації пакистанських Іл-78 становитиме більш як $30 млн.

За словами директора ДК “Укрспецекспорт” Вадима Ноздрі, контракт дозволить завантажити підприємство роботою та забезпечить надходження валюти в Україну.

blank

Нагадаємо, у липні 2019 року Україну відвідала делегація Ісламської Республіки Пакистан, яку очолював командувач Військово-повітряних сил головний маршал авіації Муджахідом Анваром Ханом. На цій зустрічі сторони обговорили питання активізації військово-технічної співпраці між двома країнами, а також пришвидшення реалізації контрактів на постачання Іл-76.

blank
Візит пакистанської делегації в Україну, липень 2019 року

Іл-78 – літак заправник, створений на базі Іл-76. Протягом 2009-2012 років Україна у рамках контракту, підписаного у 2006 році, поставила Пакистану чотири ІЛ-78.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають