9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 2 Грудня, 2021

«Укрспецекспорт» підписав перший контракт на ремонт пакистанського літака Іл-78 в рамках виставки «Зброя та безпека»

Державна компанія «Укрспецекспорт», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках роботи XVII Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека – 2021» підписала перший контракт на модернізацію та ремонт літака Військово-повітряних сил Пакистану.

Повідомляє Національний Промисловий Портал.

У другий день роботи виставки між українською компанією та пакистанською стороною було укладено контракт на ремонт літака-заправника Іл-78, який використовується для дозаправлення інших літаків у повітрі. Крім того, Іл-78 може виконувати функції звичайного транспортного літака за потреби військових відомств.

«За останній рік це вже другий укладений контракт на ремонт Іл-78 для ВПС Пакистану. У червні 2020 року Укрспецекспорт переміг у тамтешньому багатомільйонному тендері на ремонт літака-заправника. За його результатами ДК «Укрспецекспорт» уклала з Управлінням закупівель Військово-повітряних сил Пакистану контракт на ремонт військових літаків. Контракт успішно виконав Миколаївський авіаремонтний завод, що входить до складу Концерну», – зазначає Генеральний директор державної компанії «Укрспецекспорт» Вадим Ноздря.

Крім того, протягом другого дня роботи виставки «Зброя та безпека – 2021» керівники Укрспецекспорту провели низку переговорів з іноземними делегаціями високого рівня, зокрема Польщі, Литви, Словаччини, Єгипту, Нігерії, В’єтнаму, ОАЕ.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП» розпочало ремонт пакистанських літаків-заправників Іл-78, який відбувається в рамках підписання першого контракту між Україною та Пакистаном.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають