9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 8 Грудня, 2022

Українськиа авіакомпанія SkyUp вивчає можливість залучення літаків українського виробництва для проведення внутрішніх перевезень

Український лоукостер задумався про використання літаків Антонова

Про це повідомив співзасновник компанії Юрій Альба, передає Інтерфакс-Україна.

“Ми зустрічалися з головним конструктором Антонова щодо можливості експлуатації наших вітчизняних літаків на внутрішніх рейсах. Зараз ми ведемо активну переписку з конструкторським бюро, збираємо дані, щоб проаналізувати технічні та економічні характеристики вітчизняних літаків”, – заявив він.

Крім того, в компанії мають намір проаналізувати матеріальну базу і навчальні центри, які готують пілотів для експлуатації літаків Антонова.

“У найближчому часі ми зможемо зрозуміти, наскільки плідним буде співробітництво з вітчизняним виробником”, – зазначив Альба.

За його словами, зараз перевізник володіє двома літаками Boeing, які компанія отримала в лізинг. В майбутньому SkyUp планує збільшити флот на 10 повітряних суден.

Перша частина передоплати вже проведена, подальші платежі будуть відбуватися щорічно відповідно до графіка.

“Передоплата – $ 4 млн. Вона передбачала контракти на поставки п’яти літаків у 2023 році та п’яти літаків – у 2024 році. Також в цю передоплату увійшло підписання контракту за лізингом поточних літаків, які перейшли від Малайзійських авіаліній і які зараз виконують приватні рейси для туроператора”, – пояснив Альба.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають