9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

Українські МіГи отримають систему генерування димів до військового параду на День незалежності

До військового параду 24 серпня українські винищувачі МіГ-29 дообладнають системою генерування димів.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Таким чином під час урочистостей з нагоди 30-ї річниці відновлення Незалежності України у небі над столицею винищувачі димами у жовтому та блакитному кольорах відтворять кольори національного прапора України.

Відповідно до експертного висновку Львівської торгово-промислової палати від 23.03.2021 № 19-08-9/280 підтверджено, що державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» є єдиним постачальником послуг з ремонту та дообладнання літаків типу МиГ-29, МиГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

Тобто роботи з дообладнання будуть проводитися у Львові на місцевому авіаремонтному підприємстві.

Коштуватиме таке задоволення, з дообладнання шести винищувачів, для платників податків 5 142 870 гривень.

Важливо відзначити, що станом на березень 2021 року Державне підприємство «Львівський державний авіаційний ремонтний завод» ще не отримав державне замовлення на цей рік і працює за перехідним контрактом з Міністерством оборони за минулий рік.

Оскільки цього року найновішому українському винищувачу виповниться 30 років, то підтримання їх у справному технічному стані є надзвичайно важливим завданням.

Після ремонту на Львівському державному авіаційному ремонтному заводі термін служби продовжується на 8 років або 700 годин нальоту.

blank
МіГ-29МУ2 з коригованими авіаційними бомбами КАБ-500КР з телевізійною голівкою самонаведення. 29 квітня 2020 року аеродром “Повурськ” / Фото: Сергій Коберник

Окрім ремонту та модернізації літаків для військових частин, тут також працюють над новим варіантом модернізації винищувача МіГ-29МУ2. Результатом робіт стане можливість застосування з літака керованого озброєння класу «повітря-земля».

Останні новини:

Зараз читають