9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Українські «Авіалінії Антонова» перевозять 35% всіх великогабаритних і надважких вантажів в світі

Авіатранспортне підрозділ «Авіалінії Антонова», що спеціалізується на міжнародних вантажних авіаперевезеннях, опублікувало відео в якому ділиться своїми досягненнями.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на itc.ua.

Згідно з даними компанії, вона виконує близько 35% світового обсягу перевезень по повітрю великогабаритних і надважких вантажів. Щорічно «Авіалініями Антонова» доставляються сотні тисяч тонн вантажів в 800 аеропортів планети, в тому числі таких, перевезення яких іншими видами транспорту просто неможлива.

Підприємство було створено ще в 1989 році, на даний момент її авіапарк складається з одного літака Ан-225 «Мрія», семи Ан-124-100 «Руслан», одного Ан-22 «Антей», двох Ан-12, одного Ан 26 і один Ан-74Т. На рахунку «Авіаліній Антонова» такі видатні для авіації перевезення, як доставка трансформатора масою 175 тонн з Лінца (Австрія) в Х’юстон (США), генератора масою 187,6 т з Франкфурту (Німеччина) до Єревану (Вірменія), будівельної техніки масою 247 тонн з Праги (Чехія) в Ташкент (Узбекистан) і т.д.

Діяльність авіакомпанії «Авіалінії Антонова» характеризується високою надійністю, в поточному десятилітті вона виконує ряд міжнародних контрактів на перевезення, в тому числі і довгострокових, з урядами 18 держав. Свого часу Кабінет Міністрів України присвоїв їй статус національного вантажного авіаперевізника, а авіаційна влада США надали «п’яту ступінь свободи», тобто дозволили виконувати рейси усередині своєї країни і перевозити вантажі, що належать американським компаніям.

Останні новини:

Зараз читають