9.5 C
Alba Iulia
Середа, 23 Червня, 2021

Українське підприємство опанувало нову технологію виробництва композитних матеріалів для гелікоптерів (фото)

 • Запорізьке ТОВ “Співдружність Авіа Строй”, яке є одним з партнерів “Мотор Січ”, тепер зможе виробляти сучасні композитні матеріали використовуючи технологію вакуумної інфузії.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Defense Express.

  Метод виробництва полягає в нанесенні смоли тонким шаром на матеріал під впливом вакууму. Після завершення складного технологічного процесу смола твердне, при цьому утворюється жорстка полімерна матриця.

  Придбані властивості допомагають рівномірно розподіляти навантаження на новому композитному виробі.

  Нові кабіни гелікоптерів Мі-2МСБ з композитних матеріалів в цеху ТОВ “Співдружність Авіа Строй”

  Використовуючи вакуумну інфузію можна зробити композитний виріб максимально високої якості. Перевагами такого процесу є економія витратних матеріалів, зменшення часу, витраченого на виготовлення деталі, зниженні місткості повітря у виробі та його екологічність.

  За допомогою технології вакуумна інфузія можна виготовити високоякісні деталі для гелікоптерів

  Технологія може бути використана для виготовлення склопластику, ламінату, в авіабудуванні та автобудуванні, а також застосовується у виробництві спортивного інвентарю, медичних протезів, декоративних виробів.

  Це обумовлено низькою пористістю отриманого покриття, з високим процентним вмістом армувального матеріалу, відсутністю необхідності купувати дороге обладнання і комплектуючі.

  ТОВ “Співдружність Авіа Строй” має власні сучасні виробничі лінії, що дозволяють виготовляти високоякісні композитні вироби широкої номенклатури

  Нагадаємо, ТОВ “Співдружність Авіа Строй” відомо як виробник композитних деталей для українських гелікоптерів. Зокрема, на підприємстві з композитних матеріалів виготовляється значна частина корпусу модернізованих Мі-2МСБ.

  Композитні частини гелікоптера Мі-2МСБ від “Співдружність Авіа Строй”

  Ґрунтуючись на досвіді західних колег, вітчизняні фахівці сконструювали власні виробничі лінії, що дозволяють виготовляти композитні вироби в рекордні терміни, а унікальні матриці дозволяють виготовити їх з високим ступенем точності.

  На підприємстві працює понад 400 фахівців, що дозволяє вирішувати всі поставлені завдання в мінімальні для замовника терміни, зберігаючи високу якість запропонованих послуг

  На сьогодні повністю освоєно виробництво носової частини, капотів кінцевого відсіку, комплектів капотів відсіку двигуна і системи кондиціонування повітря гелікоптерів типу Мі-2МСБ з композитних матеріалів.

  Композитні частини гелікоптера Мі-2МСБ від “Співдружність Авіа Строй”

  Завдяки застосуванню сучасних технологій виготовлені, вироби відрізняються високою міцністю, термостійкістю (витримують температуру до 204 ° С), стійкістю до хімічних і атмосферних впливів і, при цьому, мають набагато меншу вагу, ніж звичайні металеві деталі.

  Композитна носова частина гелікоптеру Мі-2МСБ

  У найближчих планах підприємства освоїти виробництво всіх складових частин корпусу нового композитного українського гелікоптера на базі моделі Мі-2.

  “Співдружність Авіа Строй” виготовляє композитні трапи, гофровані рукави для систем вентиляції гелікоптерів та відновлює короби опалення та вентиляції гелікоптерів Мі-8

  Крім того, працівниками “Співдружність Авіа Строй” здійснюється виготовлення гнучких гофрованих рукавів, що входять до складу агрегатів і систем вентиляції гелікоптерів типу Мі-8 та Мі-2, а також виготовлення високоякісних, надміцних композитних трапів на гелікоптери будь-якого типу.

  На підприємстві ремонтують акумуляторні контейнери та розширювальні бачки гелікоптерів типу Мі-8, прив’язні ремені, виготовляють заглушки для гелікоптерів та відновлюють паливні баки

  Серед іншого на підприємстві також освоєно:

  • ремонт прив’язних ременів льотчиків, десантників і бортпровідників,
  • ремонт акумуляторних контейнерів гелікоптерів типу Мі-8,
  • роботи з ремонту паливних баків,
  • відновлювальні роботи дренажних і розширювальних бачків гелікоптерів типу Мі-8,
  • відновлювальні роботи комплекту коробів опалення та вентиляції гелікоптерів типу Мі-8.
  Фахівці “Співдружність Авіа Строй” також виготовляють бронеплити для гелікоптерів, проводять лакофарбувальні роботи для техніки та виготовляють чохли й гільзозбирачи

  Варто додати, що на запорізькому приватному підприємстві також виготовляють бронеплити, а також освоєний процес зняття і нанесення якісного лакофарбувального покриття на будь-які вироби, включаючи й великогабаритну техніку.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Вантажоперевезення Дніпром збільшились на 60% з початку року

  По річці Дніпро за п'ять місяців 2021 року було перевезено 4,49 мільйона тонн вантажів, що на 60,8%...

  Україна відзвітувала ООН про експорт озброєнь у 2020 році (список)

  На сайті Реєстру звичайних озброєнь ООН оприлюднено дані про експорт та імпорт озброєнь і військової техніки, який Україна здійснила у 2020 році.

  Найбільша равликова ферма в Україні скоротить виробництво втричі

  Через пандемію найбільша равликова ферма в України, що на Харківщині, скоротила обсяги продажів у десятки разів. Також значно впала ціни делікатесу.

  Турецький лоукостер Pegasus Airlines розпочав виконувати рейси до Херсона

  Авіакомпанія Pegasus Airlines виконала перший у своїй історії рейс в аеропорт Херсон. Авіаперевізник буде літати сюди зі стамбульського аеропорту Сабіха Гекчен.

  Stadler вибрав місце для запуску виробництва електропотягів в Україні

  Швейцарська компанія Stadler вибрала локацію для розгортання заводу з виробництва електропоїздів в Україні.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Державне космічне агенство має амбітні плани з виведення на орбіту семи розвідувальних супутників за чотири роки

  Окрім довгоочікуваного виводу на орбіту до кінця цього року космічного апарату дистанційного зондування землі "Січ 2-30", в Державному космічному агентстві України розраховують...

  КВБЗ готовий створити нові моделі електропотягів для регіональної пасажирської компанії

  Крюківський вагонобудівний завод за три роки готовий створити новий модельний ряд електропоїздів для приміської пасажирської залізничної компанії, яку пропонують запустити на умовах...

  Військово-морські сили України отримають два тральщики класу Sandown

  Військово-морські сили Збройних сил України отримають два тральщики-шукачі мін класу Sandown зі складу Королівського Військово-морського флоту Великої Британії.Передає Національний...

  Зараз читають

  В Україні працюють над створенням уламково-фугасного снаряда для артилерійських систем «Гіацинт»

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем» працює над кінетичним уламково-фугасним снарядом КОФС-152 до 152-мм артилерійських систем «Гіацинт».

  Національний університет оборони України представив свої досягнення на виставці «Зброя та безпека»

  На міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека – 2021» Національний університет оборони України імені Івана Черняховського уже...

  В Україні розробляють термобаричні снаряди для систем залпового вогню

  В Україні працюють над створенням 122-мм термобаричними снарядами до реактивної системи залпового вогню (РСЗВ).

  Міноборони оприлюднило дані про програму ремонту автотехніки у 2021 році

  Міноборони України розказало про масштаби ремонту автотехніки для Збройних Сил України у 2021 році, що будуть замовлені...