9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

Українська компанія створює гелікоптер з гібридною силовою установкою

Київська фірма «Авіаційна компанія «Вектор»» отримала патент на вертольоти з гібридною силовою установкою та займається активним розвитком цього напрямку. Мета компанії – створити гвинтокрил, який зможе конкурувати з популярним американським аналогом Robinson R44, поповнити український авіаційний парк і вийти на міжнародний ринок

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну сторінку компанії у facebook.

Наразі компанія активно шукає інвестора-партнера для створення легкого багатоцільового вертольоту ВМ-4 «Джміль», та його подальших модифікацій. Робота з пошуку партнерів ведеться як на зовнішніх, так і на внутрішніх ринках. Втім, поки що всі спроби “Вектора” привернути до себе увагу з боку потенційних інвесторів зазнають невдач.

Разом з тим команда продовжує роботу над ескізним проєктом вертольоту. Також тривають роботи над створенням патентної бази для майбутніх розробок, приймається участь в різних міжнародних виставкових заходах та форумах. Авіаційна компанія «ВЕКТОР» прагне створити вертоліт, який зможе конкурувати з самим популярним в світі американським аналогом – вертольотом Robinson R44, поповнити український авіаційний парк і вийти на міжнародний ринок під гаслом «Зроблено в Україні».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають