9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 17 Січня, 2021

Українська компанія прийме участь у створенні нового літака для Азіатсько-Тихоокеанського авіаринку

 • Тукана Інжиніринг Україна (Tucana Engineering Ukraine), що входить до міжнародної Групи компаній Прогресстех, приєднується до команди розробників регіонального турбогвинтового літака нового покоління R80.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на АвиаПОРТ.

  Тукана, що працює на українському ринку з 2014 року, уклала рамкову угоду про надання інженерних послуг в інтересах розробника літака R80 – індонезійської компанії PT Regio Aviasi Industri (RAI).

  Документ підписали генеральний директор Тукана Інжиніринг Україна Мирослав Крекота (Myroslav Krekota) і президент RAI Агунг Нугрохо (Agung Nugroho) в присутності засновника та голови Ради директорів Групи компаній Прогресстех професора Володимира Кульчицького (Vladimir Kulchitsky) і професора Бахаруддіна Юсуфа Хабібі (Dr.-Ing Bacharuddin Jusuf Habibie), засновника та голови Ради директорів RAI, 3-го президента Індонезії (1998-1999 р.р.). Церемонія підписання відбулася 13 квітня поточного року в Мюнхені.

  Компанія RAI, заснована Бахаруддіном Юсуфом Хабібі, одним із творців індонезійського авіапрому, позиціонує R80 як високошвидкісний регіональний турбогвинтовий літак нового покоління з рекордною в своєму класі паливною ефективністю.

  RAI презентувала проект створення R80 в 2014 році. Компанія вже має попередні замовлення на 155 повітряних суден і анонсує виробництво і поставку в країни Азії 400 літаків в найближчі 20 років.

  Оцінюючи перспективи R80, RAI враховує географічні особливості південно-східній частині Азіатського континенту, що включає острівні території. Зокрема, 80-місний регіональний літак із заявленими характеристиками об’єктивно затребуваний ринком Індонезії, найбільшого в світі держави-архіпелагу. Економіка країни критично залежна від мережі авіатранспортного сполучення між безліччю островів, розділених водами Тихого і Індійського океанів. У зв’язку з цим проект створення R80 отримав статус Національної стратегічної програми, реалізація якої покликана стати потужним поштовхом до розвитку індонезійської аерокосмічної індустрії.

  На сьогоднішній день, вже завершено 1-й етап робіт – готові попередній проект R80 і його техніко-економічне обґрунтування. Учасники програми вступають у другий, основний етап розробки R80, на якому і будуть потрібні компетенції інженерів Тукани.

  “Наші інженери мають успішний досвід роботи в літакобудівних програмах Airbus, Bombardier, Gulfstream, Cessna і інших виробників авіатехніки, в тому числі турбогвинтових літаків, – каже топ-менеджер Тукана Інжиніринг Україна Мирослав Крекота. – Ми готові допомогти RAI успішно пройти етап проектування та надати підтримку нашим індонезійським партнерам у виробництві R80. В цілому проект цікавий Туканам можливістю розширення власного досвіду і важливий як стартовий вихід на ринок Азіатсько-Тихоокеанського регіону з послугами для літакобудування “.

  Президент RAI Агунг Нугрохо під час церемонії підписання угоди висловив упевненість в тому, що Тукана володіє значними знаннями і високою кваліфікацією в області проектування літаків. На думку індонезійської сторони, участь в програмі дослідної інженерної команди Тукани допоможе RAI успішно та своєчасно підготувати літак до льотних випробувань у 2022 році, а ще через 3 роки – приступити до постачань R80 замовникам. Президент RAI також припустив, що внесок компанії, яка представляла Україну, в створення очікуваного в Індонезії літака покладе початок більш тісного партнерства двох країн в галузі авіабудування.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Україна веде перемовини щодо придбання та локалізації виробництва штурмових гвинтівок калібру НАТО

  Міністерство оборони України веде перемовини з неназваним європейським оборонним підрядником щодо можливого придбання партії штурмових гвинтівок калібру...

  Китай замовив у «Мотор Січ» 400 авіаційних двигунів

  Підприємство «Мотор Січ» підписало контракт на постачання авіадвигунів АІ-322 для потреб Повітряних сил Китайської народної республіки.Про це повідомляє інформаційне агенство...

  Через декілька місяців буде закладено корвет для ВМС України

  Через декілька місяців буде закладено корвет для потреб Військово-Морських Сил Збройних сил України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  У Польщі продовжують виготовляти паливні елементи для українських керованих ракет РК-3

  На замовлення української військової промисловості у Польщі продовжується виробництво твердопаливних шашок для керованих ракет РК-3 комплексу "Корсар" від ДККБ «ЛУЧ».

  На Хмельниччині завершується спорудження першої черги олійноекстракційного заводу

  Агрохолдинг «Кернел» завершує будівництво першої черги «Старокостянтинівського олійноекстракційного заводу» на Хмельниччині. Наразі роботи на об'єкті виконані на понад 70%.

  Новий розвідувальний корабель «Сімферополь» вперше у новому році вийшов в море на випробування

  Новий середній розвідувальний корабель Військово-морських сил України «Сімферополь» здійснив перший в цьому році вихід у море.Передає Національний Промисловий Портал з...

  У Радомишлі реконструювали спортивний комплекс (фото)

  У Радомишлі на Житомирщині у рамках програми «Велике будівництво» провели реконструкцію спорткомплексу «Динамо», на що було спрямовано 26 мільйонів гривень.

  США передали Військово-морським силам України 84 човни

  США передали для потреб Військово-морських сил України в рамках Ініціативи сприяння безпеці України 84 човни, моделі яких не уточнюються.

  Зараз читають

  Всі КПВВ на кордонах окупованих територій будуть переобладнані та передані на баланс одного підприємства

  Державне підприємство "Реінтеграція і відновлення" Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України визначено відповідальним за облаштування,...

  Львівський бронетанковий завод уклав експортний контракт на “Дозор-Б” та отримав замовлення від Міноборони

  ДП "Львівський бронетанковий завод", який входить до складу ДК "Укроборонпром", має повноцінне завантаження (8-годинний робочий день) на...

  Запорізький автозавод торік збільшив виробництво транспортних засобів у 10 разів

  ПАТ «Запорізький автомобілебудівний завод» (ЗАЗ) за підсумками 2020 року в 10 разів наростило випуск транспортних засобів і...

  У Самборі створюють виробництво екологічного пакування

  У Самборі на території колишнього хлібокомбінату планують відкрити завод із виробництва картонної та паперової упаковки, продукцію з...