9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 3 Жовтня, 2022

Українська компанія Drone.ua привернула інвестиції і запустила спільне підприємство вартістю $4,7 млн

Українська компанія Drone.ua оголосила про залучення інвестицій від ряду приватних інвесторів з Великобританії, Польщі та Молдови. Інтереси інвесторів в Україні представляє компанія «Студія Аграрних Систем».

Розмір інвестицій або умови угоди не розкриваються. Засоби залучалися під створення спільного підприємства під назвою DroneUA Agroservice. Учасники угоди оцінюють його в $ 4,7 млн. При оцінці підприємства до уваги бралися показники існуючого земельного банку клієнтів Drone.ua, інформація про поточні фінансові показники (наприклад, дані по щомісячної передплати по Агропослуги), а також заплановані показники зростання. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на AIN.ua

Підприємство стане провайдером послуг безпілотних технологій в сільському господарстві. Воно буде заробляти, продаючи сервіси сільськогосподарським підприємствам за моделлю передплати. Ці сервіси включають аерозйомки посівів, розрахунки рівня вегетації, біохімічний аналіз рослин, аналіз грунту і т.д.

Близько третини прибутку компанії керівництво планує витратити на R & D. До активів нової компанії вже входить свій дослідницький центр на базі сільськогосподарського підприємства в Черкаській області, загальною площею тисяча чотиреста сімдесят сім га. До кінця 2018 року штат нового підприємства планують збільшити до 200 чоловік, відкрити філії в Одесі, Кіровограді, Сумах.

В результаті угоди обсяг обслуговується земельного банку DroneUA Agroservice збільшився більш ніж на 30% – до 3,1 млн га. Оператори дронів планують здійснити в 2017 році близько 30 000 вильотів за новими площами в Україні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають