9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Квітня, 2021

Україна за два роки відновить серійне виробництво літаків Ан-148 і Ан-158 та створить нову модель літака

 • Державне авіаційне підприємство «Антонов» поступово проводить роботи з заміни російських комплектуючих та планує налагодити серійний випуск літаків Ан-148 у 2020 році.

  Підприємство планує постачання перших літаків Ан-148 і Ан-158 замовникам у 2020 році.  Одночасно підприємство планує створення нової версії регіонального пасажирського літака для Европейських замовників. Повідомляє Національний промисловий портал.

  ДП «Антонов» з 2014 року почало пошук іноземних підприємств, що повністю зможуть замінити російські комплектуючі у всіх літаках Антонова, що наразі випускають. Гарним прикладом міжнародної співпраці є літак Ан-132, що недавно виконав показові польоти на міжнародній авіавиставці в Дубаї. До того ж на заводі у Києві знаходиться близько 9 літаків Ан-148 та Ан-158, що мають дуже високу степінь готовності. Їх планують добудовувати без участі російської сторони.

  Нещодавно стало відомо, що на виставці Dubai Airshow 2017, ДП «Антонов» домовився про підписання до кінця року контракту з однією авіакомпанією із Гани про поставку двох літаків Ан-158 та можливість їх додавання до опціону на майбутнє додаткове замовлення. Планується, що ці машини будуть поставлені замовнику у 2020 році.

  Наразі частка російських комплектуючих у літаках сімейства Ан-148 сягає 30%. Саме активна співпраця з Росією стала причиною зупинки виробництва літаків «АН». Задача КБ та «Укроборонпрому» сьогодні – заміна усіх комплектуючих на вітчизняні та європейські аналоги. Після проведення всіх необхідних процедур і запуску літаків у виробництво, «Антонов» планує зайняти 5% ніші регіональних літаків.

  Головною перевагою українських літаків залишається дешеве та просте обслуговування та ціна нових літаків. Це дозволить літакам «АН» зайняти свою нішу на ринку регіональної авіації.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Кабмін планує демілітаризувати Миколаївський суднобудівний завод

  У Кабінеті міністрів України готуються документи для демілітаризації Миколаївського суднобудівного заводу, який входить до складу ДК "Укроборонпром".

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних запчастин.Передає Національний...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на...

  “Еталон” виграв тендер на постачання шкільних автобусів до Дніпропетровської та Чернівецької областей

  Парк шкільних автобусів Дніпропетровської та Чернівецької областей поповниться українськими автобусами марки "Еталон".Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Українське Дунайське пароплавство модернізовуватиме буксири новими гібридними двигунами

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" (УДП) і Англо-Бельгійська корпорація (ABC) під егідою посольства Бельгії в Україні підписали лист про наміри щодо сприяння процесу...

  Україна домовляється з Азербайджаном про зняття обмежень на кількість авіарейсів

  Азербайджан повідомив про готовність зняти обмеження за кількістю авіарейсів і позитивно розглянути запит Державіаслужби України, - за підсумками переговорів міністра інфраструктури Владислава...

  “Укравтодор” проводить ремонт найстарішого мосту в Харківській області (фото)

  На Харківщині стартували роботи з реконструкції та ремонту найстарішого мосту в області.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Крюківський вагонобудівний завод вивів на випробування другий дизель-поїзд ДПКр-3 (фото)

  На Південній залізниці проходять випробування нового дизель-поїзда Крюківського вагонобудівного заводу ДПКр-3-002.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС. Уточнюється, що тестові...

  Зараз читають

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий...

  “Західний контейнерний термінал” у Тернополі почав відправляти контейнерні поїзди до Польщі

  "Західний контейнерний термінал", який розташований в Тернополі, у 2021 році налагодив регулярне сполучення з польською інтермодальною мережею.

  “Авіалінії Антонова” доставили 80 тонн автомобільних запчастин з Азії до США

  Авіакомпанії "Авіалінії Антонова" на літаку Ан-124 "Руслан" перевезли з Індонезії та В'єтнаму в США 80 тонн автомобільних...

  НВО «Практика» розробляє новий бронеавтомобіль «Козак-7 (відео)

  Науково-виробниче об'єднання «Практика» веде процес розробки та виготовлення нової багатофункціональної швидкої броньованої платформи «Козак-7».