9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 22 Травня, 2022

Україна проінвестує 34 мільярди гривень у розвиток авіагалузі до 2030 року

Україна планує інвестувати у розвиток авіагалузі 33,9 мільярда гривень до 2030 року, повідомив радник міністра інфраструктури Олександр Грибан у ході форуму “Велике будівництво: авіація та туризм”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

При цьому він наголосив, що комплексна підтримка державою розвитку авіагалузі передбачає реалізацію економічної політики на 2022–2024 роки та цільову науково-технічну програму розвитку авіаційної промисловості на 2021–2030 роки.

“Загальний обсяг фінансування державної цивільної науково-технічної програми розвитку авіаційної промисловості до 2030 року становить майже 33,9 млрд грн. У тому числі понад 18 млрд грн – за рахунок державного бюджету та майже 15,9 млрд грн за власні кошти підприємств та інших джерел “, – уточнив Грибан.

Радник міністра інфраструктури пояснив, що передбачені заходи – це підтримка вантажного авіабудування та створення європейського хабу для модернізації та ремонту літаків за системою конверсії пасажирських літаків у вантажні.

blank
Фото: Ивченко-Прогресс

Він також зазначив, що Україна є однією із семи держав, які мають повний замкнутий цикл авіаційного виробництва – у країні працюють близько 40 підприємств авіаційної галузі.

“За останні 10 років ці підприємства згенерували понад 12 млрд доларів валового доходу. З них було сплачено близько 3 млрд доларів податків до державного бюджету”, – підсумував він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають