9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

Україна підписала контракт на модернізацію трьох літаків Ан-32 для Бангладешу

Україна модернізує три літаки Ан-32Б для ВПС Республіки Бангладеш, роботи проводитиме Державне підприємство «Завод 410 ЦА», яке розташоване у Києві.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Так, 22 березня 2021 року, на ДП «ЗАВОД 410 ЦА» відбулось урочисте підписання контракту з компанією «FLITE SERVICES FZE».

Вітчизняне авіаремонтне підприємство проведе капітальний ремонт, подовження технічного ресурсу та призначеного календарного терміну служби літаків Ан-32Б.

Обсяги модернізації трьох бангладеських літаків не озвучуються.

blank

Сервісна компанія FLITE GROUP співпрацює з виробниками та капітальними ремонтами заводів у всьому світі для забезпечення обслуговування повітряних суден та двигунів до них.

Українське авіаремонтне підприємство виступило у якості партнера для ремонту літаків виробництва ДП «Антонов».

blank
Фото: ДП “Завод 410 ЦА”

Зазначені літаки мають прибути на ДП «ЗАВОД 410 ЦА» у наступному році, проте підготовча робота для виконання усього обсягу робіт почнеться вже найближчим часом.

На озброєнні Повітряних сил Бангладешу перебуває три транспортні літаки Ан-32Б (серійні номери 1701 та 1701, бортові S3-ACA та S3-ACB), два з них побудовані у 1988 році, а ще один – у 1995 (серійний номер 35-05, бортовий – S3-ACD).

Зазначені літаки вже проходили ремонт за технічним станом та подовженням технічного ресурсу в Україні у 2011-2012 роках. Крім того, вони нерідко з’являються в Україні для проведення регламентних робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають