9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів та агрегатів ударних гелікоптерів Мі-25 армії Перу

Україна перемогла у тендері на ремонт вузлів до перуанських ударних гелікоптерів Мі-25Д, які є експортною версією гелікоптерів Мі-24.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Агентство по закупівлям Збройних сил Перу визначило українського спецекспортера «Спецтехноекспорт» переможцем тендеру на капітальний ремонт головних вузлів гвинтокрилів та ремонт і постачання комплектуючих на суму у 1,3 мільйона доларів.

Однак важливо зазначити, що контракт ще не підписаний через лист російської компанії «Вертолеты России», яка не брала участь у тендері.

Щобільше, російська компанія намагається стверджувати, що жодна з компаній, яка подавалась на тендер, не сертифікована та не уповноважена проєктувальником чи виробником продавати запасні частини та вузли, а також надавати послуги з технічного обслуговування та ремонту військових гелікоптерів типу Ми-171Ш, Ми-171Ш-П, Ми-25 та Ми-35П.

blank
Ударний гелікоптер Мі-25 у бойовому камуфляжі ВПС Перу

Конкурентами української компанії у тендері виступали підприємства з Білорусі (558 Авіаремонтний завод) та Литви (Aviabaltika Aviation Ltd.).

Вітчизняний спецекспортер запропонував найбільшу технічну гарантію у 18 місяців чи 450 годин експлуатації, на противагу 12 місяцям чи 300 годинам експлуатації у конкурентів, що і дозволило набрати максимальну кількість балів на тендері.

Найближчими днями Агентство по закупівлях має визначитися, чи затвердить воно результати тендеру, після чого залишиться ще один крок до заключення контракту, якщо тендер не буде визнано недійсним.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають