9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Українські рятувальники отримають новий протипожежний літак Ан-32П

Державна служба надзвичайних ситуацій зможе отримати новий спеціальний пожежний літак.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ШоТам.

Це стало можливо через прийняття постанови Кабміну “Про затвердження програми підвищення обороноздатності і безпеки держави в частині оснащення ДСНС сучасною авіаційною технікою”.

“Сьогодні, 22 травня, відповідне рішення підтримали на засіданні уряду. Це дасть змогу придбати ще один сучасний пожежний літак АН-32П”, – йдеться у повідомленні.

У Міністерстві внутрішніх справ зазначають, що завдяки поповненню авіаційного парку ДСНС можна буде оперативніше реагувати на надзвичайні ситуації, а також це дасть можливість рятувати життя людей, оновити авіапарк та значно зменшить матеріальні збитки.

Також повідомляється, що новий літак буде залучено до чергування в Єдиній системі авіаційної безпеки та цивільного захисту з пошуку та рятування, а також для роботи в акваторіях Чорного та Азовського морів. А у пожежонебезпечний період забезпечить чергування та запобігання лісовим пожежам в Україні.

Ан-32П – універсальний літак пожежної служби. Він може підняти на борту близько 30 пожежників зі спеціальним спорядженням, а також 8 тонн води чи іншої рідини для гасіння пожежі.

Варто зазначити, що у 2008 році ДП “Антонов” вже поставляло ДСНС України чотири нових літаки Ан-32П.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають