9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 6 Лютого, 2023

Участь ДП “Антонов” у міжнародній виставці AFED-2018

В рамках церемонії відкриття виставки AFED-2018 відбулася зустріч представників ДП «АНТОНОВ» та компанії TAQNIA Aeronautics з офіційною делегацією силових та державних установ Королівства Саудівської Аравії (КСА), повідомляє прес-служба підприємства

Партнери представили офіційним особам спільний проект багатоцільового транспортного літака Ан-132 та інші сучасні проекти «АНТОНОВ».

blank
Ан-132Д – Фото: ДП “Антонов”

Також в рамках візиту до Саудівської Аравії Президент ДП «АНТОНОВ» Олександр Кривоконь та директор з транспортних літаків (Transport Aircraft Director) компанії TAQNIA Aeronautics Company генерал Mohammed Ayash відвідали навчальний центр BAE System Saudi Development & Training. Вони ознайомилися з можливостями цієї компанії, її досвідом та методиками навчання.

Під час візиту відбулися перемовини з виконавчим директором (Chief Operation Officer) паном Joe Parker стосовно розвитку взаємовигідного співробітництва, зокрема, щодо можливої співпраці в організації навчання фахівців КСА в Україні в рамках реалізації стратегічного партнерства KACST, TAQNIA Aeronautics Company і ДП «АНТОНОВ» за проектами Ан-132 та інших літаків «АНТОНОВ».
BAE System Saudi Development & Training з 1994 року працює в сфері підготовки фахівців різних кваліфікацій, в тому числі в авіаційній сфері. Рівень навчання спеціалістів відповідає вимогам EASA та FAA.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають