9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

У Запоріжжі відремонтували два військові гелікоптери Мі-8 (фото)

У Запоріжжі відремонтували та модернізували два військові гелікоптери Мі-8.

Про це повідомила пресслужба підприємства «Співдружність Авіа Буд» у двох своїх дописах (№1 та №2) на сторінці у Facebook. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

Гелікоптери вийшли у різних модифікаціях – Мі-8МТ для 18-го вертолітного загону, що здійснює миротворчу місію у Миротворчу місію у Демократичній Республіці Конго, та Мі-8МСБ-В для Державної прикордонної служби.

Мі-8МТ вже цієї восени має відправитись літаком до міжнародного аеропорту Етеббе в Республіці Уганда, а вже звідти пролетіти 450 км до місця базування 18-го окремого вертолітного загону.

blank
Відремонтований та модернізований для 18-го вертольотного загону гелікоптер Мі-8МТ Фото: Дмитро Носач

Окрім нього буде доправлено ще 5 гелікоптерів Мі-8, два з яких у модифікації Мі-8МТВ-1 було відремонтовано на ДП «Авіакон» у місті Конотоп, та у квітні 2020 року передано замовнику.

Мі-8МСБ-В надійде до авіації Державної прикордонної служби України та стане другим переданим цього року модернізованим гелікоптером для відомства.

blank
Мі-8МСБ-В Державної прикордонної служби після фарбування Фото: «Співдружність Авіа Буд»

Перший, у січні 2020 року, отримала Одеська окрема авіаційна ескадрилья Південного регіонального управління ДПСУ. Гелікоптер було дообладнано для можливості встановлення на борту санітарного обладнання. Також встановлено сертифікований медичний модуль, за допомогою якого тепер буде можливе підключення медичних приладів.

«Співдружність Авіа Буд» є субпідрядником компанії «Мотор-Січ» та здійснює фарбування планерів гелікоптерів, також вона виготовляє низку композитних деталей для гелікоптерів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають