9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

У Єврокомісії розповіли що потрібно зробити для сертифікації українських літаків в ЄС

Сертифікація літаків української авіабудівної компанії “Антонов” в Європі може вирішиться, коли буде створена відповідна структура.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на РБК – Україна.

Про це заявив генеральний директор з питань мобільності і транспорту Європейської комісії Хенрік Хололей.

“Це тривалий процес. В минулому році, коли я приїжджав з візитом в Україну, я підписав з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном угоду щодо взаємного визнання сертифікації в авіації. Перша вимога полягає в тому, щоб в Україні була створена відповідна структура, які забезпечить прозорість належного процесу сертифікації”, – розповів Хололей.

На його думку, в цьому процесі залишається ще багато питань, які необхідно матеріалізувати.

Крім того, Хололей нагадав, що літак “Антонова” АН-26 вже проходив сертифікацію в Європейському союзі і був сертифікований в минулому.

“Дуже багато досвіду було отримано під час цієї сертифікації. Цей досвід може бути надзвичайно важливим і корисним для відповідної української служби щодо сертифікації української авіаційної продукції в майбутньому. На даному етапі дуже рано говорити про конкретні часові рамки, оскільки ще дуже багато викликів вимагають свого вирішення”, – підсумував політик.

Він також зазначив, що ЄС зі свого боку робить все можливе щодо розвитку партнерських відносин з Україною в питаннях щодо сертифікації та льотної придатності з Державною авіаційною службою України.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають