9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 9 Грудня, 2022

У Василькові збудують навчально-технічний центр для навчання персоналу безпілотників Bayraktar TB2

Чергова група з 75 військовослужбовців Повітряних Збройних сил України проходить у Туреччині навчання бойовому застосуванню та технічному обслуговуванню безпілотних комплексів Bayraktar TB2.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на UMP.

Про це повідомив голова підкомітету з питань оборонної промисловості та технічної модернізації Комітету Верховної Ради питань нацбезпеки, оборони та розвідки Ігор Копитін.

Українські військові пройдуть теоретичну та практичну підготовку щодо експлуатації та технічного обслуговування безпілотних авіаційних комплексів (БпАК) за спеціальностями: зовнішній пілот безпілотного літального апарату (БпЛА), технік-механік БпАК та технік-авіонік БпАК.

«На сьогодні, вже пройдено курс ознайомлення з системою та компонентами БпАК. Завдяки якісній організації приймаючої сторони та відповідальному підходу наших військовослужбовців, два іспити вже успішно складено», – повідомив народний депутат.

blank

Також він повідомив, що відбулись переговори з турецькою стороною щодо будівництва у Василькові навчально-технічного центру для ЗС України.

«Сподіваємось, що в майбутньому такі навчання та тренування проводитимуться вже в Україні», – підсумував Ігор Копитін.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають