9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 30 Січня, 2023

У Туреччині відкрилося представництво української компанії «Мотор Січ»

ПАТ «Мотор Січ» відкрило своє представництво в Туреччині, офіс розташований у центрі Анкари.

Про це розповів Надзвичайний і Повноважний Посол України в Туреччині Василь Боднар, передає Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Так, приміщення для представництва обрали ще у першій половині року, й зробили вони це з розрахунку на стратегічну співпрацю саме з Туреччиною. Цей офіс мав би запрацювати на зміцнення зв’язків та співпраці. Турецький ринок і для «Мотор Січі», і для інших підприємств нашої оборонної галузі є привабливим», – сказав Боднар.

Дипломат висловив сподівання, що нове керівництво компанії обстоюватиме проукраїнські позиції та матиме більше можливостей для реалізації проєктів на благо України та в інтересах її оборони.

Нагадаємо, в кінці листопада ПАТ «Мотор Січ», що спеціалізується на виробництві авіаційної техніки, очолив Олексій Нікіфоров. Також відбулися ротації в наглядовій раді та серед членів ради директорів акціонерного товариства. Відповідний наказ підписав очільник оборонного відомства Олексій Резніков.

Раніше секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що активи компаній «Мотор Січ”, «Запоріжтрансформатор», «АвтоКрАЗ», «Укрнафта» та «Укртатнафта» передано в управління Міністерства оборони.

22 жовтня директора запорізького підприємства «Мотор Січ» В’ячеслава Богуслаєва заарештували за звинуваченням у держзраді.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають