9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 30 Листопада, 2021

У “Мотор Січ” підтвердили продаж акцій компанії китайцям

Президент АТ “Мотор Січ” В’ячеслав Богуслаєв підтвердив продаж акцій підприємства китайським компаніям. Угода укладалася через біржу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

Ми вирішили знайти інвестора. Нам підказали, хто інвестор, ми поїхали і поговорили з Китаєм. Власники акцій продали їх через нашу біржу. І я свої продав акції, – розповів Богуслаєв.

За словами керівника компанії китайська сторона взяла на себе зобов’язання інвестувати в завод протягом двох років 250 млн доларів. Так, компанія вже отримала 100 млн доларів США та очікують на наступний транш у 150 млн доларів, який прийде наступного року.

Нагадаємо, що китайські компанії Skyrizon Aircraft та Xinwei Technology Group купують понад 50% акцій компанії “Мотор Січ” та очікують на отримання дозволу віж Антимонопольного комітету на купівлю. Крім того власником ще понад 25% акцій залишався “Укроборонпромом”.

ПАТ “Мотор Січ” є одним з найбільших світових виробників двигунів для авіаційної техніки, а також промислових газотурбінних установок, який експортує свою продукцію у понад 100 країн світу.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають