9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

У Львові відремонтують бойовий винищувач МіГ-29 для Повітряних сил України

Повітряні Сили Збройних сил України замовили ремонт винищувача МіГ-29.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

Ремонтом винищувача буде займатися львівський державний авіаційно-ремонтний завод, про що стало відомо з електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Командування повітряних сил України (військова частина А0215) замовляє ремонт винищувача, оголосивши 05 листопада 2021 року тендер: «Перший ремонт літака МиГ-29».

Очікувана вартість на ремонт одного винищувача становить 73 783 394,00 гривень з податком на додану вартість. Єдиним учасником тендеру стало державне підприємство «Львівський авіаційно-ремонтний завод»

blank

Відповідно до висновку Львівської торгово-промислової палати від 08.09.2021 № 19-08-9/779, Державне підприємство «Львівський державний авіаційно-ремонтний завод» є єдиним підприємством, яке здатне виконувати послуги з 1-го та 2-го ремонту та дообладнання літаків МиГ-29, МиГ-29УБ та їх складових частин з відповідним продовженням призначених показників.

«ДП «ЛДАРЗ» має достатні виробничі потужності, кваліфікований виробничий персонал, технічну та технологічну документацію та фінансові спроможності для надання вищезазначених послуг», – йдеться у тендері.

Підприємство має надати послуги з ремонту, технічного обслуговування повітряного транспорту та пов’язаного обладнання і супутні послуги. Строк виконання робіт очікується до 15 листопада 2022 року.

Зазначимо, що Повітряні сили також відправили на ДП «Львівський авіаційно-ремонтний завод» для виконання ремонту двомісний навчально-бойовий винищувач МіГ-29УБ. Військове відомство заплатить 62,131,626 гривні за проведення ремонтних робіт.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають